Skocz do zawartości

Coś lata w środku


Elwis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś spotkał się z problemem w modelu Mi 11 że w trakcie nagrywania wideo telefon dał komunikat o tym że się przegrzewa i musi wyłączyć funkcje Gps oraz Hotspot itd. a później zaczęło coś latać w wewnątrz obudowy bez żadnego upadku czy wstrząsu. Wcześniej nie było czegoś takiego. Aparat działa telefon także ale wygląda jakby coś wewnątrz się oderwało z ciepła 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ElwisPrzegrzewanie telefonu przy dużym jego obciążeniu to sprawa normalna. Co do latania wewnątrz telefonu to standardowo słychać optykę aparatu OIS. Pewnie nigdy nie zwracałeś uwagi na stuki do momentu przegrzania się telefonu i szukania przez to problemów. Jeżeli stuka stabilizacja optyczna aparatu to powinna być o wiele mniejszą przy włączonym aparacie. 

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej poruszałem nim na wszystkie strony i nie było takie efektu. Dziwi mnie to że wydaje taki dźwięk jakby coś w środku się obijało. Czy da się w jakiś sposób zminimalizować te przegrzewanie kosztem wydajności. Mam wersje Miui 12.5 ale nadal jest wyczuwalnie gorący na zwykłych aplikacjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej poruszałem nim na wszystkie strony i nie było takie efektu. Dziwi mnie to że wydaje taki dźwięk jakby coś w środku się obijało. Czy da się w jakiś sposób zminimalizować te przegrzewanie kosztem wydajności. Mam wersje Miui 12.5 ale nadal jest wyczuwalnie gorący na zwykłych aplikacjach 
Oczywiście że się da. Zmienić zarządcę procesora.

Wysłane z mojego BASIC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...