Skocz do zawartości

Mi 11 oraz Pro


Miui Master

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie mi 11 oraz mi 11 pro jakie jest wasze aktualne zdanie na ich temat najbardziej interesuje mnie jak sie zachowuje bateria oraz te temperatury czy sa dalej tak uciazliwe jak na poczatku. Bo mn tylko to nurtuje dalej I zniechceca do zakupu. Oraz zamierzam odrazu korzystac z xiaomi.eu 

Edytowane przez Miui Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Miui Master napisał:

Witam mam pytanie odnosnie mi 11 oraz mi 11 pro jakie jest wasze aktualne zdanie na ich temat najbardziej interesuje mnie jak sie zachowuje bateria oraz te temperatury czy sa dalej tak uciazliwe jak na poczatku. Bo mn tylko to nurci dalej I zniechceca do zakupu. Oraz zamierzam odrazu korzystac z xiaomi.eu 

Mi 11- Jestem na xiaomi.eu stable 12.5.10, nagrzewa się delikatnie u mnie jeśli korzystam z telefonu na ładowarce, maksymalna temp. jaką odnotowałem 43 stopnie co wg mnie nie jest źle, gram w CoD mobile to tutaj po graniu z godzinkę mam 41/42 stopnie, dodam że mam telefon w etui dość grubym spigena, co do sotu zależy jak użytkuje, ale to takie 5/6 godzinek w większości na LTE u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miui Master napisał:

Dziekuje chyba sie przekonam do zakupu w takim razie bo chyba to ogarneli jakosemoji3.pngdzieki wielkie

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk
 

Jednak uprzedzam to jest jednak miui, tu każdy może mieć inaczej 😂 więc lepiej zasięgnąć opinii większej ilości osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi11pro to świetny telefon, ale trzeba mieć świadomość że są pewne ograniczenia. Nie zablokujesz na Global BL itp.

SOT różnie, zależy jak kto używa, ja raczej nie sprawdzam. Parę razy przy 50%baterii miałem ok 4h.

Grzać się nie grzeje w normalnym użytkowaniu, chyba że kręcimy filmy lub podczas instalacji  nowego romu, osiąga tam lekko 40stC. Normalnie w dzień ma tak jak dzisiaj 28stC. Jeszcze nigdy podczas normalnego użytkowania nie zagrzał mi się, oglądając filmy na YT również. W gry nie gram.

Aparat jest świetny, dla mnie Mega. Zoom 50 robi różnicę.  Kupiłem go z pełną świadomością po mi10 i to była dobra zmiana. Zostanie ze mną na dłużej niż rok. W porównaniu z mi10 jest przepaść. 

Co do wad , to można się uczepić, że agreguje tylko dwa pasma danej sieci (chińska specyfikacja) ale za to prędkość zwykłego LTE jest taka sama jak w mi10 na LTE+ gdzie agregował 4 pasma. Także dla mnie różnicy żadnej.

 

Namówiłem parę osób na kupno, oni namówili inne osoby, na razie nikt nie żałuje. Chyba wszyscy przesiadka po mi10, jedna osoba miała chwilę mi11 i też zadowolona. 

ogólnie jeśli chodzi o wygląd, wyspa jest większa niż w mi11, a jeśli chodzi o krój, to trzyma się w dłoni o wiele pewniej niż mi10, i jak inni twierdzą - niż mi11 też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi11pro to świetny telefon, ale trzeba mieć świadomość że są pewne ograniczenia. Nie zablokujesz na Global BL itp.
SOT różnie, zależy jak kto używa, ja raczej nie sprawdzam. Parę razy przy 50%baterii miałem ok 4h.
Grzać się nie grzeje w normalnym użytkowaniu, chyba że kręcimy filmy lub podczas instalacji  nowego romu, osiąga tam lekko 40stC. Normalnie w dzień ma tak jak dzisiaj 28stC. Jeszcze nigdy podczas normalnego użytkowania nie zagrzał mi się, oglądając filmy na YT również. W gry nie gram.
Aparat jest świetny, dla mnie Mega. Zoom 50 robi różnicę.  Kupiłem go z pełną świadomością po mi10 i to była dobra zmiana. Zostanie ze mną na dłużej niż rok. W porównaniu z mi10 jest przepaść. 
Co do wad , to można się uczepić, że agreguje tylko dwa pasma danej sieci (chińska specyfikacja) ale za to prędkość zwykłego LTE jest taka sama jak w mi10 na LTE+ gdzie agregował 4 pasma. Także dla mnie różnicy żadnej.
 
Namówiłem parę osób na kupno, oni namówili inne osoby, na razie nikt nie żałuje. Chyba wszyscy przesiadka po mi10, jedna osoba miała chwilę mi11 i też zadowolona. 
ogólnie jeśli chodzi o wygląd, wyspa jest większa niż w mi11, a jeśli chodzi o krój, to trzyma się w dłoni o wiele pewniej niż mi10, i jak inni twierdzą - niż mi11 też. 
Za Twoją namową zmianilem mi10 na mi11pro i jest tak jak piszesz. Wszystko na +. Aparaty to krok w przód a główny to przepaść szczególnie w gorszych warunkach oświetleniowych. Co do nagrzewania się to w gry nie gram a będąc na wakacjach w ciepłych krajach (+45°C w dzień) przy robieniu 20-30 zdjęć pod rząd potrafił wyskoczyć komunikat o przegrzaniu. Bateria też dużo lepiej. Wczoraj miałem przy oglądaniu filmów z netflixa 5Sotu i 50% baterie.

Wysłane z mojego BASIC przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...