Skocz do zawartości

Brak funkcji Odcisku palca w Mi 11 Lite 5G!!!!


OG Puffa

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam ten problem. Zaczęło się od problemu z odczytem palca wiec chciałem dodać na nowo lecz jak tylko przyłożyłem palec wyskoczyło "nie udało się dodać odcisku, spróbuj ponownie" po restarcie telefonu wgl znikła opcja dodania. Wgranie na nowo najnowszej paczki aktualizacji nie pomogło tak samo przywrócenie do ustawień fabrycznych. sprawdzałem czy wykrywa czytnik np w aida64 i cpuX i wyświetla się, Testy w menu serwisowym oba są fail czasami ten pierwszy od czytnika zmieni się na pass i dosłownie chwile widać możliwość wejścia w ustawienia czytnika tzn skanowanie po czym samo cofa mnie do poprzedniego ekranu

moja wersja oprogramowania global 12.5.3 stabilna 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko, Ostatnio wysłałem logi i opis błędu z telefonu do Xiaomi po 3 godzinach przyszła mi odpowiedz ze stwierdzili uszkodzenie czytnika biometrycznego i zalecają oddać urządzenie na serwis posprzedażowy, jednocześnie informując ze pracują nad poprawa swego oprogramowania i ewentualnych błędów . Więc zostaje nam tylko oddać do naprawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.08.2021 o 11:52, ZduneX25 napisał:

My nie mamy wpływu na to co się dzieje z MIUI Global, co Ci mogę powiedzieć to fakt, że w naszej wersji MIUI na ten model odcisk działa elegancko i jego konfiguracja jest tam gdzie powinna. Możesz przywrócić ustawienia fabryczne.

Ja korzystam z miu Polska i wczoraj odcisk palca mi zniknął. Było to przy korzystaniu aplikacji obywatel bo nagle odcisk przestał działać. Postanowiłem jeszcze raz wygenerować odciski więc skasowałem stare i po skasowaniu cały box w ustawieniach zniknął. 

 

Screenshot_2022-01-08-09-47-10-879_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Raczej tylko serwis. Jest to tak rzadkie zjawisko, że najprawdopodobniej była jakaś wadliwa seria czytników. Gdyby to była kwestia oprogramowania to pewnie więcej osób by zgłaszało problem...

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

U mnie również nie działa czytnik linii papilarnych - mało tego, poza tym nie mogę uruchomić telefonu bo przycisk Power się blokuje. Jaki jest koszt naprawy telefonu? Z tego co wyczytałem to naprawa tylko w serwisie i wymiana przycisku power link poniżej:

 

Edytowane przez grzegorzp4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na 100% to wada sprzętu, tj. uszkodzenie czytnika, powiedzcie tylko, czy w tych wypadkach kiedy wada wystąpiła, telefon był używany w etui, czy bez ?

Mazanie palcami po czytniku, jest bezpośrednią przyczyną usterki, szczególnie kiedy ktoś ma toksyczny dla elektroniki skład potu (duże stężenie NaCl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 8.05.2023 o 07:22, Licht napisał(a):

Na 100% to wada sprzętu, tj. uszkodzenie czytnika, powiedzcie tylko, czy w tych wypadkach kiedy wada wystąpiła, telefon był używany w etui, czy bez ?

Mazanie palcami po czytniku, jest bezpośrednią przyczyną usterki, szczególnie kiedy ktoś ma toksyczny dla elektroniki skład potu (duże stężenie NaCl).

Nie sądzę. Przed aktualizacją czytnik działał normalnie, natychmiast po - przestał, nawet w menu nie ma śladu, że był :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...