Skocz do zawartości

MIUI 21.8.11


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

No z nim nadal mamy problem. Nie mamy pojęcia co w ogóle powoduje ten problem. Próbowaliśmy podmieniać biblioteki ale to w ogóle nic nie daje.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Mam nadzieję, że uda się szybko znaleźć jakieś rozwiązanie, bo szczerze mówiąc chyba uzależniłem się od wersji beta.

Gdyby potrzebna była jakaś pomoc w sprawdzeniu czegoś czy przetestowania to chętnie, w miarę swoich możliwości i wiedzy, służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Aktualizacje zawiesza mi telefon. Chcę pobrać nową wersję, i po kilku minutach albo wyświetla info że aplikacja nie odpowiada, albo zawiesza telefon który po chwili sam się restartuje. Próbuje od rana już kilkanaście razy, i za każdym razem to samo. Max pobrało 23% i restart. Przy pobieranie bardzo nagrzewa się telefon.

Sendnięte z Mi Note 10 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaciek napisał:

Aplikacja Aktualizacje zawiesza mi telefon. Chcę pobrać nową wersję, i po kilku minutach albo wyświetla info że aplikacja nie odpowiada, albo zawiesza telefon który po chwili sam się restartuje. Próbuje od rana już kilkanaście razy, i za każdym razem to samo. Max pobrało 23% i restart. Przy pobieranie bardzo nagrzewa się telefon.

Sendnięte z Mi Note 10 Pro
 

Identycznie było u mnie ale wkońcu pobrało

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na RN8 również aktualizacja łapała zwiechy i potrafiła odciąć tel od użytku. Przy sprawdzaniu sumy kontrolnej, to już całkowicie odmówiła posłuszeństwa. Przeszedłem manualnie do recovery i zaktualizowałem ROM.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kaciek napisał:

Nie wiem jak pobrać ten log, możesz na PW coś podpowiedzieć. Nadal jest tak samo. Dzięki

Podepnij telefon do komputera, wejdź w ADB na komputerze (minimal adb and fastboot). Na telefonie przedtem włącz debugowanie USB w opcjach programisty.

adb devices

Zatwierdzasz informację na telefonie o ile się pojawi. Wchodzisz w aktualizacje, wywołujesz pobieranie ale jeszcze go nie zaczynasz.

adb logcat -c

A potem

adb logcat > log.txt

Odpalasz pobieranie. Czekasz aż będą zwiechy, chwilę poczekaj i jak już będzie ileś tam czasu to ctrl+c na kompie. Log będzie w katalogu, gdzie masz ADB. Wyślij mi go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed momentem, u mnie jest OK (może crash jest przy logowaniu na konto, nie wiem, nie mam konta w Citi). Jeśli apka się wywala to powinien być komunikat i w nim opcja Pokaż log błędu. Jeśli takiego komunikatu nie ma, to musicie zrobić logcat przez ADB - tak jak np. tutaj parę postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...