Jump to content

Xiaomi Mi 9 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RFACNXM - Android 11

mrosi
 Share

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 9 (nazwa kodowa: cepheus).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9_V12.5.4.0.RFACNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

• Like 2

Jakie zmiany? Z jakiego miesiąca są łatki bezpieczeństwa? Od czerwca używam wersji rozwojowych z MIUI v12.6, które działają bardzo dobrze, praktycznie pozbawione są błędów i bateria dobrze trzyma, ale łatki utknęły na maju. Czy warto przenosić się na wersję stabilną?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

@antykat ja swój egzemplarz kupiłem w dniu premiery, zatem ma ponad dwa lata. Generalnie przy typowym dla mnie użytkowaniu (FB, messenger, YT, przeglądarka) nie ma mowy wyciągnąć całego dnia, a już jak zdarzy się zagrać w coś to totalnie nie ma opcji by starczyło akumulatora na ~ 7:00-20:00 bez podładowania w ciągu dnia.

Edited by QBAQ

@QBAQ
Mam tak samo, ale już się przyzwyczaiłem. Zresztą dość szybko się ładuje. Gorzej jak się jest dłużej poza domem. Powoli kończy się jednak wsparcie dla Mi 9 i trzeba będzie zdecydować się na coś nowego. Niestety nie widzę sensownego następcy do 2,5 tys. a więcej nie dam za telefon. Póki co biorę pod uwagę Mi 11i i nadchodzącego do Europy Realme GT Explorer Master.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

@antykat Oj, borykam się z dokładnie tym samym problemem... Rozważam/łem zakup Mi11 ale doszedłem do wniosku, że większego urządzenia niż Mi9 mieć nie chcę a Mi11 to właściwie kloc. Najlepiej gdyby pojawiło się coś tak kompaktowego o top specyfikacji jak iPhone 12 Mini, ale... nikt nie raczy iść po rozum do głowy ;)

___

W kwestii jeszcze ostatniego wydania nadal po restarcie urządzenia na górnym pasku widnieją dwa wskaźniki zasięgu i trzeba włączyć & wyłączyć drugą kartę SIM, żeby ów zbędnego wskaźnika się pozbyć. Poza tym wydanie zaskakująco niezłe się wydaje.

• 4 weeks later...

Od razu sorry, że piszę posta pod postem ale nie chciałbym żeby umknęło. Widzę, że jest już nawet wątek poświęcony temu bugowi, ale jako że dotyczy także tego wydania to dopinam tutaj.

WĄTEK NA MIUIPOLSKA

Powiadomienia o braku możliwości ustalenia lokalizacji otrzymywałem już wcześniej, będąc w PL ale wtedy skutkowało to tylko w/w powiadomieniem. Natomiast obecnie kilka dni przebywałem w Afryce i teraz sprawa wygląda tak, że na ekranie blokady mam dwa zegary (lokalny i polski) - myślę, że wynika to właśnie ze wspomnianego braku możliwości ustalenia przez urządzenie w jakiej de facto sieci telefon aktualnie się znajduje.

Screenshot_2021-09-13-09-56-02-763_lockscreen.jpg

Edited by QBAQ

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...