Skocz do zawartości

Mi 10 Lite 5G - kopiowanie plików z komputera


koliplus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim,

Przed kilkoma godzinami odpakowałem przesyłkę z moim nowym Mi 10 Lite 5G. Przenoszę teraz "ręcznie" dane z jednego telefonu na drugi, bo niestety mój poprzedni telefon ma problem z kopią zapasową i synchronizacją do konta google.

Utknąłem na banalnym - ktoś by pomyślał - problemie. Jak skopiować pliki z komputera do Mi 10 Lite. Przyzwyczajony byłem do tego, że jak podłączę telefon do kompa to widzę w "Mój Komputer", że jest on podłączony, a po zaznaczeniu opcji udostępniania plików i zdjęć widzę pamięć wewnętrzną telefonu i jej zawartość. A tutaj nic - tylko ładuje telefon...

Czy ktoś może wie jak włączyć udostępnianie pamięci telefonu żeby komputer ją widział i żebym mógł na telefon skopiować pliki ?

 

Pozdrawiam
--
koliplus

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło.

Po przestawieniu w "Domyślna konfiguracja..." na "Przesyłanie plików" i podłączeniu USB pojawiła się normalna informacja z opcjami wyboru i domyślnie zaznaczonym przesyłaniem plików.

Co ciekawe jak przestawiłem ponownie na "Tylko Ładowanie" to okienko z opcjami przy podłączaniu USB też się już pokazuje. Dziwne ...

W każdym razie zadziałało.

Dzięki za pomoc :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...