Skocz do zawartości

Mi 9T problem z połączeniem się przez USB (przesył, tethering) z laptopem


erykos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od początku zakupu miałem problem z telefonem. Mianowicie nie mogłem podłączyć go do laptopa przez kabel, który otrzymałem wraz z ładowarką. Po podłączeniu telefonu przez USB do komputera następowało połączenie oraz charakterystyczny, towarzyszący temu dźwięk. Po pewnym czasie zauważyłem, że telefon jest wykrywany przy wykorzystaniu innego kabla USB. Tak więc kupiłem nowy kabel, wszystko działało bez zarzutu przez pewien czas (zgrywanie plików, tethering USB etc). Jednak wczoraj podczas normalnego funkcjonowania w ciągu dnia nagle telefon się odłączył i komputer przestał go wykrywać - Nie rozpoznano urządzenia USB (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się) błąd kod:43. Jest tak samo jak wcześniej, ładuje normalnie, jednak nie wyczytuje telefonu z tym, że teraz występuje w/w powiadomienie. 

Próbowałem aktualizować sterowniki w systemie, format, usuwanie urządzenia, aktualizacja sterowników USB - niestety nic z tych rzeczy nie zadziałało. Również sprawdzałem przez opcje pogramistyczne - debugowanie USB, domyślnie USB jako przesyłanie plików lub tethering - nic. Postanowiłem sprawdzić to na drugim laptopie, ku mojemu zaskoczeniu widnieje ten sam problem więc zakładam, że wina nie jest po stronie laptopa lecz telefonu. Spotkał się ktoś może z podobnym problemem lub wie w czym jest sedno? 

Serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez erykos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • erykos zmienił(a) tytuł na Mi 9T problem z połączeniem się przez USB (przesył, tethering) z laptopem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...