Skocz do zawartości

Problem z klawiatura Google + cale zachowanie systemu.


Madeyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z telefonem Mi10Tpro.

Pewnego dnia telefon zaczął się dziwnie zachowywać, klawiatura zaczęła niemiłosiernie zamulać. prędkość pokazywania znaków to 1 tik tego pionowego wskaźnika gdzie teraz pisze.

po naciśnięciu przycisku głównego od razu zaczął się włączać asystent, musiałem go kompletnie wyłączyć z telefonu. po naciśnięciu przycisku od aplikacji zamiast zobaczyć co działa w tle to wyświetlała się belka powiadomień. Ogólnie telefon zamulał i się szybko rozładowywał przez pare dni później się zamulanie uspokoiło. ale klawiatura dalej nie działa.

zmieniłem system na 12.5 nic nie pomogło zresetowałem do fabrycznych i dalej jest ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz ze nie sprawdzałem klawiatur?? Tylko kika mi działa chodź nie lubię jej bo używanie 2 jeżyków na niej to koszmar.

I to nie rozwiązuje problemu również:( tylko go omija częściowo, bo inne problemy występują nadal.

zrobiłem update do 15.1.3 nie pomogło dalej gboard jak i swiftkey zamulają. po resecie telefonu jeszcze przed zalogowaniem się do gogle tez zamulało czyli na oryginalnym stockowym bez aktualizacji.:(

Edytowane przez Madeyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...