Jump to content

błąd powiadomienia o połączeniu telefonicznym na smartwatchu


Recommended Posts

  Witam, ostatnio zaktualizowało się oprogramowanie Miui i mam problem z powiadomieniem o połączeniu telefonicznym. Wygląda to tak, że dostaję na tarczy zegarka wszystkie powiadomienia - smsy, messenger, whatsapp itp bez zarzutu, wyświetla się ich treść, można je przeczytać itp. Natomiast gdy ktoś do mnie dzwoni pojawia się obok ikonki bluetooth jedynie ikonka powiadomienia (dymek z cyfrą 1) tak jakby w tle - nie rozświetla się ekran, nie pojawia się nazwisko dzwoniącego, zegarek nie wibruje. Gdy połączenie zostaje zakończone dopiero wtedy rozświetla się tarcza zegarka i pokazuje się pełna treść powiadomienia (nie dymek) - nieodebrane połączenie i pełna nazwa kontaktu. Wcześniej tak nie było, dopiero od kilku dni mam ten problem. praktycznie nie odbieram żadnych połączeń, na każde musze oddzwaniać. Rozparowałam już zegarek, wyłączyłam i właczyłam ponownie i telefon i zegarek, sparowałam ponownie w aplikacji zegarka. Nie pomogło. W sekcji powiadomień powiadomienia z telefonu są włączone, identycznie jak powiadomienia z innych aplikacji. Nie zmieniałam uprawnień aplikacji telefonu a jednak od kilku dni nie działa ona poprawnie.
Link to comment
Share on other sites

Skoro mówisz, że "zaktualizowało się" to znaczy, że używasz globalnego MIUI, także daj znać jaki miałeś android przed i po oraz wersję MIUI przed i po aktualizacji. Mile widziana też wzmianka jaki zegarek?

Link to comment
Share on other sites

Hej, obecnie mam MIUI Global 12.0.1 stabilna 12.0.1.0 (RZJEUXM) a Android 11 RKQ1.200826.002. Niestety nie wiem jaka była poprzednia wersja. Na pewno aktualizowana była nakładka MIUI. Zegarek Garmin fenix 5s.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...