Jump to content

błąd powiadomienia o połączeniu telefonicznym na smartwatchu

Recommended Posts

Witam, ostatnio zaktualizowało się oprogramowanie Miui i mam problem z powiadomieniem o połączeniu telefonicznym. Wygląda to tak, że dostaję na tarczy zegarka wszystkie powiadomienia - smsy, messenger, whatsapp itp bez zarzutu, wyświetla się ich treść, można je przeczytać itp. Natomiast gdy ktoś do mnie dzwoni pojawia się obok ikonki bluetooth jedynie ikonka powiadomienia (dymek z cyfrą 1) tak jakby w tle - nie rozświetla się ekran, nie pojawia się nazwisko dzwoniącego, zegarek nie wibruje. Gdy połączenie zostaje zakończone dopiero wtedy rozświetla się tarcza zegarka i pokazuje się pełna treść powiadomienia (nie dymek) - nieodebrane połączenie i pełna nazwa kontaktu. Wcześniej tak nie było, dopiero od kilku dni mam ten problem. praktycznie nie odbieram żadnych połączeń, na każde musze oddzwaniać. Rozparowałam już zegarek, wyłączyłam i właczyłam ponownie i telefon i zegarek, sparowałam ponownie w aplikacji zegarka. Nie pomogło. W sekcji powiadomień powiadomienia z telefonu są włączone, identycznie jak powiadomienia z innych aplikacji. Nie zmieniałam uprawnień aplikacji telefonu a jednak od kilku dni nie działa ona poprawnie.

Skoro mówisz, że "zaktualizowało się" to znaczy, że używasz globalnego MIUI, także daj znać jaki miałeś android przed i po oraz wersję MIUI przed i po aktualizacji. Mile widziana też wzmianka jaki zegarek?

Hej, obecnie mam MIUI Global 12.0.1 stabilna 12.0.1.0 (RZJEUXM) a Android 11 RKQ1.200826.002. Niestety nie wiem jaka była poprzednia wersja. Na pewno aktualizowana była nakładka MIUI. Zegarek Garmin fenix 5s.