Skocz do zawartości

błąd powiadomienia o połączeniu telefonicznym na smartwatchu


EmiliaH

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam, ostatnio zaktualizowało się oprogramowanie Miui i mam problem z powiadomieniem o połączeniu telefonicznym. Wygląda to tak, że dostaję na tarczy zegarka wszystkie powiadomienia - smsy, messenger, whatsapp itp bez zarzutu, wyświetla się ich treść, można je przeczytać itp. Natomiast gdy ktoś do mnie dzwoni pojawia się obok ikonki bluetooth jedynie ikonka powiadomienia (dymek z cyfrą 1) tak jakby w tle - nie rozświetla się ekran, nie pojawia się nazwisko dzwoniącego, zegarek nie wibruje. Gdy połączenie zostaje zakończone dopiero wtedy rozświetla się tarcza zegarka i pokazuje się pełna treść powiadomienia (nie dymek) - nieodebrane połączenie i pełna nazwa kontaktu. Wcześniej tak nie było, dopiero od kilku dni mam ten problem. praktycznie nie odbieram żadnych połączeń, na każde musze oddzwaniać. Rozparowałam już zegarek, wyłączyłam i właczyłam ponownie i telefon i zegarek, sparowałam ponownie w aplikacji zegarka. Nie pomogło. W sekcji powiadomień powiadomienia z telefonu są włączone, identycznie jak powiadomienia z innych aplikacji. Nie zmieniałam uprawnień aplikacji telefonu a jednak od kilku dni nie działa ona poprawnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...