Skocz do zawartości

Redmi Note 9 Pro EU - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.4.0.RJZMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9 Pro EU (nazwa kodowa: joyeuse).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.0.4.0.RJZMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się takiego opisu stworzyć dla każdej jednej wersji stabilnej, bo musiałbym zupełnie porzucić aktualizacje changelogów bet, a wiem, ze przeklejanie oryginalnego changeloga, mówiącego tylko o poprawkach z lipca 2021, nie zadowoli nikogo.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ciutniak napisał:

Lol , waga aż 2,8 GB:) ciekawe co tam jest :P

Screenshot_2021-07-28-18-36-19-818_com.android.updater.jpg

Idzie pobieranie , jak coś ciekawego zaobserwuje to dam znać :)

Daj znać proszę jak messenger. Naprawili te gówniane dymki, czy dalej cyrk.
Bo jeżeli nie, to kompletnie się nic innego nie zmieniło, dalej wole zostać na stocku z androidem 10 miui 12.0.1.0

Edytowane przez noisxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o messa to nie , dalej działa jak było , czyli kwadratowe dymki :( root'a nie robiłem to nawet nie sprawdzałem czy są nowsze wersje , hehe , a jeśli chodzi o sam system, na razie chodzi tak samo , nie narzekam ( mam dobrą płytę główną która nie wywala resetów ) jedno z znalazłem to nowa wersja aplikacji pliki , inaczej wygląda i imo lepiej pokazuje pliki , a tak poza tym jakiś fajerwerek nie widać, nie wiem co to miało znaczyć to aktualizacja tłumaczeń , w sumie to i wcześnie nie widziałem błędów w tłumaczeniu , czy nawet ortograficznych :) hehe , sam je więcej robię niż tu miało by być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak magisk 23.
Miałam 22.1 i bootloop przy restarcie.
Gpay bez zmian

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Sprostowanie mojej wypowiedzi.

Magisk 23.zip ukazuje błąd w recovery. Nie instaluję się .
Przynajmniej u mnie nie chce.

22.1 jest okey tylko w moim przypadku nie zadziałało ze względu na zainstalowany wcześniej moduł exsposed.
Skorzystałam z terminala w recovery . (Uninmod) .
Poszło.


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Jeśli piszemy sprostowanie, to bardzo prosiłbym o edycję posta zamiast pisanie dwóch pod sobą. Połączono /Kacper Skrzypek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, noisxy napisał:

Daj znać proszę jak messenger. Naprawili te gówniane dymki, czy dalej cyrk.

Dymki działają poprawnie tylko na MIUI 12.5, którego jak dotąd Xiaomi nie chce na ten model wydać.

1 godzinę temu, Ciutniak napisał:

Jeśli chodzi o messa to nie , dalej działa jak było , czyli kwadratowe dymki :( root'a nie robiłem to nawet nie sprawdzałem czy są nowsze wersje , hehe , a jeśli chodzi o sam system, na razie chodzi tak samo , nie narzekam ( mam dobrą płytę główną która nie wywala resetów ) jedno z znalazłem to nowa wersja aplikacji pliki , inaczej wygląda i imo lepiej pokazuje pliki , a tak poza tym jakiś fajerwerek nie widać, nie wiem co to miało znaczyć to aktualizacja tłumaczeń , w sumie to i wcześnie nie widziałem błędów w tłumaczeniu , czy nawet ortograficznych :) hehe , sam je więcej robię niż tu miało by być :P

Aktualizacja tłumaczeń to standardowy changelog jak nie ma konkretnie pod daną wersję. Poprawki tłumaczenia są zawsze, tylko nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

Dymki działają poprawnie tylko na MIUI 12.5, którego jak dotąd Xiaomi nie chce na ten model wydać.

Aktualizacja tłumaczeń to standardowy changelog jak nie ma konkretnie pod daną wersję. Poprawki tłumaczenia są zawsze, tylko nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka :)

Nasz telefon jak dobrze nie mylę ma problem z zarządzaniem pamięcią ram. Już od dłuższego czasu Xiaomi (Oczywiście mówię o stronach trzecich), że na nasz telefon będzie problem i dostaniemy później niż inni. Mi to jakiegoś dużego problemu nie sprawia. MiFlash zrobił robotę, a jak coś działa to po co ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@WD40 chodzi mi o jakąkolwiek nową wersję xiaomi.eu. 12.0.4 jak sam zauważyłeś było w lipcu, od tamtego czasu nie ma nowego stable (nie mówię o EEA), więc póki nie będzie nowego Global Stable dopóty nie będzie nowej wersji xiaomi.eu w której działa skaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MariiFit napisał:

Od niedawna mam problem z połączeniami przychodzącymi ponieważ nie rozpoznaje numeru . Połączenie z numeru nieznanego . Te osoby które dzwoniły nie maja zastrzeżonych numerów .

Wyłącz VoLTE. Z jakiegoś powodu na niektórych telefonach tak się dzieje.

3 godziny temu, tomas111 napisał:

Wyszedł następny psikus. Nie można płacić zbliżeniowo przez GP, a jeszcze około tydzień temu płaciłem. Komunikat "Nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności w sklepach. Nie możesz użyć tego telefonu do płacenia..."

Problem ogólny związany z ostatnimi zmianami w SafetyNet, jakie wprowadziło Google. To nie jest zależne od ROM-u, ale mamy nowe obejście, jak będzie nowa aktualizacja to SafetyNet będzie przechodzić i płatności będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo przy włączonych danych mobilnych nie działa mi systemowa przeglądarka. Przy wifi wszystko okey .

+ Podłączam słuchawki i telefon wariuje . Słuchawki z kablem bo przy bluetooth wszystko okey tylko nie uznaje ich .

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ludziska pytanie , wiem że było już gdzieś o tym pisane , ale tel robiłem po nocy a w pracy jestem i nie mam za bardzo jak szukać tego więc sorry z góry :) stawiałem soft na nowo , twrp i xiaomi.eu , i mam problem bo teraz pokazuje mi że cała pamięć zajmuje mi system, ani nic skopiować nie mogę ani pobrać z sklepu  , coś kojarze że w twrp trzeba było zrobić by to naprawić , tylko że nie pamiętam dokładnie :P w dolnym lewym rogu coś było o uprawnieniach czy jakoś tak , to to robiłem , format także szedł , pls help me :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą , problem zrodził się przez aktualizacje miui do 12.5 , powiem tak , @WD40 podesłałeś link , ale prawdę mówiąc nikt nic nie mówił że tam jest jedynie global ver. i to jeszcze nie do końca na nasz region, ale w duszy , pobrałem , wgrałem. Soft zmieniło mi z xiaomi.eu na global , wywalając tym samym twrp, i powiem szczerze że gdyby nie problem z google pay (nie mówię że będzie na stabilnej wersji takowy, może jedynie ja to miałem teraz ) to bym został na tym sofcie, lepiej , płynniej działa , do tego dymki czatu co zmywają sen z powiek ludziom działają ( co prawda miałem kwadratowe , ale działały jak normalna wersja , może da się je zmienić poprzez motywy , albo zmiany wyglądu ikon, nie testowane) , golnie moim zdaniem warto czekać na niego, mam nadzieję że jak najszybciej się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...