Jump to content

2 opaski na jednym telefonie

Jula9
 Share

Recommended Posts

Witam,

Moze tutaj uda mi się uzyskać odpowiedź i pomoc w odniesieniu do pewnego zagadnienia:

Udało mi się dodać i sparować 2 opaski na jednym telefonie ale nie pokazuje mi niestety statystyk z tej drugiej podłączonej opaski.

Mogę przełączać się między opaskami w aplikacji Mi Fit ale statystyki (ilość kroków dziennie, miesięcznie ) pokazuje tylko dla jednej z nich ?!

Czy jest jakaś możliwość żeby jakoś poradzić sobie z tym problemem ?

Dziękuje 

7 godzin temu, Netoper napisał:

Klonowanie aplikacji.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Na osobnych kontach, bo na jednym nie ma szans.

Do autora, jedną połącz z zepp/mifit, drugą z notify for miband, to chyba jedyne rozsądne połączenie. Zepp/mifit nie pozwala na odczyt danych z dwóch opasek/zegarków jednocześnie.

9 godzin temu, ZduneX25 napisał:

Na osobnych kontach, bo na jednym nie ma szans.

Do autora, jedną połącz z zepp/mifit, drugą z notify for  miband, to chyba jedyne rozsądne połączenie. Zepp/mifit nie pozwala na odczyt danych z dwóch opasek/zegarków jednocześnie.

Dziękuje, zaraz po napisaniu posta właśnie ten pomysł jako jedyny mi przyszedł do głowy, skoro też ktoś to potwierdził to będę próbował !

Ech, niestety coś jest nie tak...

Udało się zainstalować Notify for Miband i niby wszystko ok bo liczy kroki itd.. ale następnego dnia już nie pokazuje wyników z wczoraj : ani kroków ani analiza snu - nic 

Tak jakby wszystko szło od początku

Ja mam zeppa i notify for amazfit, tam jest opcja/pytanie czy zepp jest zainstalowany - dałem na nie kiedy używałem T-Rex pro i Stratos 3 jednocześnie. Chodziło bezproblemowo, natomiast mibandy mogą mieć mniej pamięci i to może być problem.

Wczoraj spróbowałem sklonować Mi Fit i pokazuje drugie konto i liczy poprawnie ale pewnie nie będzie zapisywać wyników w statystykach miesięcznych ani analizy snu :(

• 3 weeks later...

W Notify for Mi Band są profile i tam można dodać urządzenie, ale czy i jak to działa to nie wiem. Możliwe że można dodać kolejne urządzenia i w szybki sposób się między nimi przełączać.

Tapatalk - Redmi K40 Pro+