Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.1.0.RJGMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 NFC (nazwa kodowa: surya).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.5.1.0.RJGMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, raftter napisał:

A może ktoś wkleić listę zmian?

Naszej nie ma, bo nie mamy możliwości śledzić wszystkich zmian, wkleję oficjalną:

photo_2021-07-26_14-57-30.jpg

7 minut temu, lowermann napisał:

A dymki czatu także działają normalnie, czy są kwadratowe, i przesłaniają treść jak się wpisuje coś ?

Dymki są kwadratowe, ale na 12.5 powinny działać normalnie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zaktualizowane. Teraz czas na obserwację. Pierwsza rzecz która pewnie wielu interesuje to dymki Messengera. Działają choć tak jak wyżej napisane teraz w nowej, kwadratowej odsłonie. Na pierwszy rzut oka, przynajmniej dla mnie - słabiutkie. Poprzednie rozwiązanie o wiele przyjemniejsze. Może to kwestia przyzywczajenia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniałem trochę motyw z jasnego na ciemny i odwrotnie zastanawiając się który ostatecznie wybrać i tapeta została ciemna. Ustawiłem ją jeszcze raz przy jasnym motywie, uruchomiłem ponownie telefon a ona wciąż jakby dopasowana do ciemnego trybu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też jakby wyłącza aplikacje w tle po niedługim czasie? Jakby jakieś oszczędzanie energii, które jest wyłączone. Aplikacje długo się uruchamiają jakby wstawały od zera. Myślałem, że to chwilowe po aktualizacji, ale wciąż to dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też jakby wyłącza aplikacje w tle po niedługim czasie? Jakby jakieś oszczędzanie energii, które jest wyłączone. Aplikacje długo się uruchamiają jakby wstawały od zera. Myślałem, że to chwilowe po aktualizacji, ale wciąż to dostrzegam.
Tak. Ale jest w końcu ustawienie ciemnego motywu według czasu zachodu słońca.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia po przejściu z 12.0.7 na 12.5.1 bez większych uwag. Tylko wifi coś słabiutko... W domu mam 70 Mbps na 2,4 GHz. Wcześniej na testach osiągałem maxa a teraz nie osiągam 10 Mbps. Dla moich potrzeb wystarcza ale coś tam "nie styka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...