Skocz do zawartości

Problem z synchronizacją do Chmury Xiaomi. Brakuje danych po zalogowaniu na i.mi.com


michalpl7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ustawiłem sobie kopie zapasową oraz dodatkowo synchronizację SMS, kontaktów, połączeń etc do Chmury Xiaomi.

Niby coś się synchronizuje pokazuje jakoby wrzuciło się 1 GB danych. Natomiast jak wchodzę na stronę i.mi.com, loguję się do konta i próbuję cokolwiek przeglądać np kontakty, sms to jest pusto. Co ciekawe w SMS mogę wyszukiwać jakieś wątki ale mogę wybrać numeru / kontaktu, który chciałbym przeszukać. Rejestr połaczeń jest, natomiast bez nazw same numery tel, bo pewnie nie ma kontaktów. Czy to nie działa prawidłowo na MIUI Polska?

Edytowane przez michalpl7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 do przedmówców

Chmura działa jak należy.

Jeśli masz kopię w chmurze, to te 1 GB to pewnie przestrzeń w chmurze przez nią zajęta. I jej nie zobaczysz w i.mi.com, a jedynie jeśli zajrzysz w telefonie do sekcji Chmura Xiaomi -> Kopia zapasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FromWP napisał:

A jak wymusisz synchronizację klikajac w synchronizuj na ostatnim zrzucie to synchronizuje kontakty?

Tak, zaznaczalem też opcje na samym dole aby robił to w czasie rzeczywistym. Dziwi mnie, że część rzeczy jest a kontaktów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalpl7 napisał:

Dziwi mnie, że część rzeczy jest a kontaktów nie ma.

Spróbuj wyeksportować kontakty do chmury Mi z poziomu aplikacji kontakty. Kontakty, menu (trzy kreski na górze po lewej) ustawienia, eksportuj. Głowy nie dam ale chyba też tak miałem na jednym z telefonów i to pomogło, zaskoczyła synchronizacja kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2021 o 18:16, FromWP napisał:

Spróbuj wyeksportować kontakty do chmury Mi z poziomu aplikacji kontakty. Kontakty, menu (trzy kreski na górze po lewej) ustawienia, eksportuj. Głowy nie dam ale chyba też tak miałem na jednym z telefonów i to pomogło, zaskoczyła synchronizacja kontaktów.

Dzięki! Pomogło i w SMS też już widać. Pytanie tylko czy nowe się będą pojawiały.

Edytowane przez michalpl7
Już jest ok.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...