Jump to content

Xiaomi Mi TV stick aktualizacja trwa wieki

kynga
 Share

Recommended Posts

Ostatnio kupiłam Xiaomi Mi TV stick oraz dzisiaj za aktualizowałam Androida. Od 5h wyświetla mi się "Instaluję aktualizację systemu" i nic nie działa. Jest możliwość jakoś zmienia tego? Nawet już wrócenia do starej aktualizacji? Nie mogę korzystać przez to z urządzenia, bo nic się nie chce włączyć.

• ZduneX25 changed the title to Xiaomi Mi TV stick aktualizacja trwa wieki
Dnia 22.07.2021 o 19:37, kynga napisał:

Próbowałam każdego sposobu. Bezpośrednio do telewizora i przez adapter, jednak niestety nadal nie działa

A adapter z osobnym zasilaniem, bo tu chodzi o to, że TV mogłoby dawać za mało zasilania.

• 2 weeks later...

Wszystkich hard resetów innych rzeczy próbowałem i nic nie właczyłem tego wiecej niż 3 razy i mi aktalizacja która przez 16 godzin nie chce sie skończyć.

Pilot na nic nie reaguje jak by wgl nie był do tego urządzenia…

jakiekolwiek możliwe próby zasilacza z telewizora zasilania z gniazda nic

hard resety które pokazują w internecie nic nie dają tak jak wcześniej mówiłem pilot wgl nie reaguje..

totalnie nie wiem co z tym zrobić kupiłem to rodzicą żeby mieli w telewizorze i ultra zawód poprostu śmiech 3 raz odpalić i sie zepsuło i za te śmieszne 150 zł będzie wiecej latania tłumaczenia co nie działa żeby dostać nowe i znowu trzymać kciuki żeby sie nie zacieło ..

nie polecam chyba że masz nerwy na to żeby się z tym babrać…

Nie mam więcej słów g***o i tyle

image.jpg