Bullsblood

Problem z pobieraniem

Recommended Posts

Czasami zdarza mi się problem z pobraniem aplikacji z play storę. Albo wyskakuje błąd 911 albo staje w miejscu na początku lub w środku pobrania. Dodam że mam też problem z pobraniem motywu w aplikacji "motywy" często nie wyświetla się motyw a jak już się wyświetli to nie zawsze chce się pobrać. Problem zauważam na wifi jak i na 3g

Tepnięte z mi3

Czasami zdarza mi się problem z pobraniem aplikacji z play storę. Albo wyskakuje błąd 911 albo staje w miejscu na początku lub w środku pobrania. Dodam że mam też problem z pobraniem motywu w aplikacji "motywy" często nie wyświetla się motyw a jak już się wyświetli to nie zawsze chce się pobrać. Problem zauważam na wifi jak i na 3g

900-coś tam wyskakiwał Marvince. Aktualizacja Google Storu do najnowszej wersji pomogła.

Drugie to może wynikać po prostu z faktu, że ciągniesz dane "Repablik of Czajna"...

Niestety non stop wyskakuje ten błąd nawet po aktualizacji, post-5643-1434027431,548_thumb.pngdziwne ze tylko w niektórych aplikacjach a nie we wszystkich.

Tepnięte z mi3

U dziewczyny na 1S z kilkoma apkami było podobnie, zazwyczaj były to duże apki. Ja za to na Redmi 1 nie mogę nic pobierać, bo niby nie mam miejsca...

Co do apek to już mam przyczynę, miałem wyłączone sprawdzanie apek przy instalacji w antywirusie.

Jednak nie, problem wrócił.

Co do apek to już mam przyczynę, miałem wyłączone sprawdzanie apek przy instalacji w antywirusie.

Jednak nie, problem wrócił.

Marvince przypomina się ten taki film o Robin Hoodzie w rajtuzach, gdzie jeden ślepy spada z jakieogś balkonu i woła "WIDZĘ, WIDZĘ!" a potem idzie, d*p, w drzewo i dodaje "...a, nie, zdawało mi się". :mrgreen:

Marvince przypomina się ten taki film o Robin Hoodzie w rajtuzach, gdzie jeden ślepy spada z jakieogś balkonu i woła "WIDZĘ, WIDZĘ!" a potem idzie, d*p, w drzewo i dodaje "...a, nie, zdawało mi się". :mrgreen:

Mi się pobala scena jak brailem oglądał gazety erotyczne

Tepnięte z mi3

Edited by Bullsblood
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.