Skocz do zawartości

Współpraca MIUI ze smartwatch Cogito Classic ?!?


kulig007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zasięgnąć troszkę wiedzy od osób korzystających aktualnie, albo choć kiedyś mających styczność.......
ze smartwatchem COGITO CLASSIC
Chodzi mi o to jak ten smartwatch (z naciskiem na watch :-P ) współpracuje z dość kapryśnym MIUI. Czy wszystkie funkcje działają, połączenie BT jest stabilne ? Każda, jakakolwiek wiedza w tym temacie jest mi potrzebna :wink: 
Z góry dzięki za wszelkie info.

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, znalazłem info na stronie producenta, że niby współpracuje z Xiaomi. Bo wymieniony wśród znanych producentów jak LG, Samsung, HTC, itp jest Xiaomi Mi3.

Może coś w tym jest, ale czekam na potwierdzenie tego.

Wysłane z mojego MI 2S

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Mi2s problemy z akcesoriami bluetooth -brak widocznych urządzeń,parowanie...

Akcesoria z problemami działają, ale większość wymaga powyżej android 4.3-wymogi API.

Ogólnie już się da to przeskoczyć po walkach...

Na MI3 i MI4 może nie być tych problemów, jeżeli wystąpią są do przeskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi2s, to już w ogóle cuda wianki ze sterownikami. Cokolwiek powiązane z BT kuleje baaaardzo w wersjach Androida powyżej 4.1.

Co do Cogito Watch, zawsze można zamówić ten zegarek, np. w Rtv Euro AGD, a w razie gdyby były problemy z połączeniem, oddać.

Ja choć bardzo zaciekawiony tym zegarkiem, dałem sobie na luz z zakupem. Będę nosił klasycznego 'sikora', a na drugiej ręce (niedługo dotrze) będzie Mi Band

Mi4 / sMIUI

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie!Otrzymałem dzisiaj cogito classic koloru białego.Zegarek wygląda bardzo fajnie,ale nie o sam zegarek chodzi a o kompatybilność z MI4.Otóż zegarek udało mi się po dłuższym czasie sparować z MI4.Wszystkie funkcje działają,ale jest wielkie ale!Mianowicie po sparowaniu i próbie ponownego połączenia jest TRAGEDIA.Nawet w odległości 20 cm zdarza się,że trzeba czekać 3 minuty,albo w ogóle się nie sparuje.Zasięg bardzo kiepski!.Dla porównania użyłem także iPhona 4S mojej żony i okazuje się,że iPhone wypada w tej kwestii o niebo lepiej.Zasięg większy,powiadomienia przychodzą na zegarek w mgnienia oku no i ponowne parowanie trwa dość szybko.Sam nie wiem od czego to zależy?Czyżby w MI4 był aż taki kiepski BT?Ktoś kto zastanawia się nad zakupem to lepszym wyborem będzie już raczej MiBand! pozdrawiam

Edytowane przez tomasov
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może trochę nie na temat...

Od paru miesięcy używam LG Gwatch R i świetnie współpracuje z Redmi 1S.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Ja już dawno w ten smartwatch celowałem, ale myśl o codziennym ładowaniu - to mnie krew zalewa. Dlatego jedynym wyjściem był Cogito Watch - który na baterii wytrzymuje całkiem sporo. Jak widać, tylko pod Ajfona. Pozostał mi więc Mi Band.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno w ten smartwatch celowałem, ale myśl o codziennym ładowaniu - to mnie krew zalewa. Dlatego jedynym wyjściem był Cogito Watch - który na baterii wytrzymuje całkiem sporo. Jak widać, tylko pod Ajfona. Pozostał mi więc Mi Band.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Bateria wytrzymuje 2 dni przy częstym używaniu. 3 do 4 dni w trybie Theater.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i tak nie dla mnie. Wprawdzie telefon ładuję codziennie, ale jeszcze pamiętać o smartwatch - eee nie :-P

Dlatego mam klasyczny zegarek na jednej, a Mi Band dla powiadomień na drugiej (powiadomienia mam tylko dla ściśle określonej grupy app, więc te 20-23 dni spokojnie mi wytrzyma).

Jak wymyślą smartwatcha o podobnej pracy na baterii, to wtedy owszem :-)

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Postanowiłem odkopać...

Zastanawiam się nad tym Cogito Classic mocno, macie koledzy wiedzę czy coś drgneło w kierunku lepszych/mocniejszych wibracji i oczywiście jak sprawa z łącznością BT.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Postanowiłem odkopać...

Zastanawiam się nad tym Cogito Classic mocno, macie koledzy wiedzę czy coś drgneło w kierunku lepszych/mocniejszych wibracji i oczywiście jak sprawa z łącznością BT.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Redmi note 3 pro

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Postanowiłem odkopać...

Zastanawiam się nad tym Cogito Classic mocno, macie koledzy wiedzę czy coś drgneło w kierunku lepszych/mocniejszych wibracji i oczywiście jak sprawa z łącznością BT.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po tygodniu użytkowania :

Niezły zasięg ok 10 m ,  rozlaczyl się samoczynnie może ze  2 razy ale szybko się  automatycznie połączył. 

Jedyny minus to  za  krótkie wibracje powiadomień - szczególnie połączeń - pisałem w tej sprawie  do serwisu Cogito.- zachęcam do tego również innych użytkowników -  bo jest  światełko w tunelu.. 

Ogólnie  OK. Jeszcze tylko te wibracje i  będzie - number 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...