Skocz do zawartości

Nie działają dzwonki po przypisaniu w managerze profili dzwonków MIUI 12.5.9 na Mi 11 5G


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

używałem do tej pory na Global managera dzwonków: Audio Profiles - Sound Manager and Scheduler oraz Sound Profile (Regulacja głośności i Harmonogram).

Ten 2 działał praktycznie perfekcyjnie, po zmianie na MIUI Polska 12.5.9 ( stabilne ) za nic w świecie nie chce mi to działać.

Założenie było takie, że mam 2 różne własne dzwonki mp3 na dzień i noc oraz ustawiam dla nich różne głośności. 

Po wybraniu własnego dzwonka i uruchomieniu profilu nazwa dzwonka pozostaje w Ustawienia > Dzwięk i dotyk, zmieniają się głośności natomiast sam dzwonek już nie dzwoni. Muszę go ręcznie wybierać aby ponownie zaczął działać.

Nie wiem o co chodzi przyznałem wszystkie uprawnienia ( tak przynajmniej mi się wydaje ) i w dalszym ciągu nic.

No chyba, że ma ktoś inną metodę / aplikację abym mógł ustawić automatyczny harmonogram głośności / dzwonków?

Wielka prośba o pomoc.

 

 

Edytowane przez michalpl7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • michalpl7 zmienił(a) tytuł na Nie działają dzwonki po przypisaniu w managerze profili dzwonków MIUI 12.5.9 na Mi 11 5G

No nie do końca, bo u mnie po ustawieniu ręcznie dzwonka jak ktoś dzwoni to jest ok. Problem robi się tylko w momencie jak albo z poziomu aplikacji Audio Profiles albo Sound Profile zmieniam profil albo z harmonogramu w danej godzinie. Nazwa dzwonka w ustawieniach się zmienia ale już nie reaguje jak się go kliknie to nie odtwarza się no i jak ktoś dzwoni to wrzuca się jakiś domyślny. Jak wybiorę ręcznie ponownie i zatwierdzę w ustawieniach to znowu działa. Jakaś shiza na Globalu nic takiego się nie działo a nie ukrywam, że jest to dość przydatna funkcjonalność.

UPDATE:

Ale jaja zrobiłem wg. opisu z: "Zapisz dźwięk  którego chcesz użyć w folderze Wewnętrzna pamięć współdzielona>MIUI>.ringtone i nie będziesz musiał się kopać z żadnym File Managerem." i chyba działa :D. Żeby było śmieszniej te pliki już tam były ale je wywaliłem i przeniosłem z folderów ringtone,alarms do tego z kropką i bangla. Mega dzięki!

Edytowane przez michalpl7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...