Jump to content

Problem z bluetooth po aktualizacji - aplikacja Zepp nie chce połączyć urządzenia z zegarkiem

Recommended Posts

Witam,

Po aktualizacji mam problem z bluetooth w telefonie. Po odejściu i rozłączeniu aplikacji zepp z zegarkiem i ponownym powrocie i próbie połączenia wyskakuje komunikat jak na zrzucie ekranu. Przed aktualizacją nie było takich problemów. Ktoś tak miał/ma ?a8f5b9685c165011ec200ad5f068e9dc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

• Kacper Skrzypek changed the title to Problem z bluetooth po aktualizacji - aplikacja Zepp nie chce połączyć urządzenia z zegarkiem

Zostaje Ci jeszcze reset do ustawień fabrycznych smartfona (zlecany po tym update) a jeśli to nie pomoże to downgrade do poprzedniej wersji systemu.

@HubiBubi Zrób downgrade do poprzedniej wersji MIUI 12.0.4 z Androidem 10.

Nie wierzę, by Xiaomi naprawiło cokolwiek przed wydaniem MIUI 12.5 dla tego modelu pod koniec września.

Ja bym odblokował bootloader i wgrał starszy ROM z pełnym formatowaniem i blokowaniem bootloadera za pomocą MiFlash.

Zrobiłbym, ale szczerze ? Odechciało mi się Xiaomi już i zabawy z tym telefonem. Także pewnie poczekam do września, jak nadal to będzie takie padło to zmienię telefon. Na pewno nie na Xiaomi ....

@HubiBubi Mam podobnie! Następny będzie Realme lub OnePlus. Prawdopodobnie migrować z Xiaomi będzie cała rodzina, bo każdy zbiera jakieśtam swoje negatywne wrażenia związane z różnymi błędami. Wystarczy porównać Redmi Note 9 Pro z realme 7 Pro by zobaczyć że z tym samym procesorem, z większym RAM, taką samą pamięcią ale z ekranem OLED ma się telefon nieco taniej. I bez błędów. Do tego normalnie wspieranym.

• 5 weeks later...
@HubiBubi Mam podobnie! Następny będzie Realme lub OnePlus. Prawdopodobnie migrować z Xiaomi będzie cała rodzina, bo każdy zbiera jakieśtam swoje negatywne wrażenia związane z różnymi błędami. Wystarczy porównać Redmi Note 9 Pro z realme 7 Pro by zobaczyć że z tym samym procesorem, z większym RAM, taką samą pamięcią ale z ekranem OLED ma się telefon nieco taniej. I bez błędów. Do tego normalnie wspieranym.
Pixel 4a zamówiony

• Like 1