Skocz do zawartości

Mi 11 a połączenie fastboot z komputerem (PC i laptop)


misiek18186

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów ;) Piszę w takiej sprawie gdyż jestem w posiadaniu Mi11 w wersji Global zakupionego z TradingShenzen i smartfon ma odblokowanego bootloadera. Chodzi mi najbardziej o to że nie mogę dodać karty płatniczej przez co nie mogę płacić poprzez NFC zbliżeniowo dlatego chciałbym zmienić soft z Global na Xiaomi.eu i znalazłem na MIUIPolska poradnik z zainstalowaniem softu ale jest taki problem gdyż jeśli mam telefon podłączony normalnie to PC go wykrywa a jeśli  w trybie fastboot to komputer go nie widzi a w menadżer urządzeń jest Android ale jest na nim wykrzyknik. Sprawdzałem na 3 różnych komputerach i na każdym jest to samo... Dodam jeszcze że instalowałem różnych 5 sterowników pod USB które "NIBY" miały to rozwiązać i nic z tego nie zadziałało... Debugowanie USB włączone. Sprawdzane było na dwóch komputerach z Windows 10 i jednym z Windows 7. Czy jest jakaś recepta drodzy forumowicze na to ? Pozdrowionka :) 

Edytowane przez misiek18186
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Czy byś mógł jakieś konkretnie polecić ? Instalowałem chyba z 5 różnych sterowników USB i nic... 


Już nie pamiętam skąd brałem (tyle ich było), ale miałem podobny problem na win10 i właśnie rozwiązałem go zmianą sterowników USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szczyku napisał:



 

 


Już nie pamiętam skąd brałem (tyle ich było), ale miałem podobny problem na win10 i właśnie rozwiązałem go zmianą sterowników USB.
 

 

To i tak w dalszym ciągu nie rozwiązuje mojego problemu... Przesiedziałem już nad tym z 4 dni po parę ładnych godzin i nic nie pomaga, miałem gościa do pomocy znanego polskiego Youtubera poprzez TeamViewer i także nie udało mu się tego problemu rozwiązać a mówił że to easy sprawa a jednak nie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Netoper napisał:

Na porcie USB2 działasz? Po pod 3 potrafią być jaja.
Moze inny przewód spróbuj.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


 

Tak działam na porcie USB 2.0

Próbowałem różnych przewodów bo w domu jest 5 Xiaomi i od każdej ładowarki próbowałem i to nic nie dało, jeszcze zmieniałem różne USB i dalej lipa.. Próbowane na różnych kompach i laptopach z Win10 i Win7 i nic nie pomaga. Żeby ktoś znal się na tym i był z okolic Bydgoszczy z chęcią bym sie odezwał i zapłacił za usługę zmiany na Xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, misiek18186 napisał:

Żeby ktoś znal się na tym i był z okolic Bydgoszczy z chęcią bym sie odezwał i zapłacił za usługę zmiany na Xiaomi.eu

Jeżeli chcesz, możemy spróbować przez team viewer. 

 

ale najpierw pobierz KLIKNIJ rozpakuj,  zainstaluj "MiUsbDriver.exe", następnie w katalogu gdzie masz fastboot i adb,  komenda fastboot devices powinno wykryć telefon. 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...