Skocz do zawartości

Uszkodzony wyświetlacz


MLynx25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu telefon wysunął się z kieszeni i zaliczył glebę niestety roztrzaskał dwa rogi w drobny mak. 

Wyświetlacz mimo zniszczenia działa i dotyk też ( odcisk palca ) ale tylko 2 dni i jest teraz czarny ekran ale dotyk dział. 

bo jak włączy się alarm ( budzik ) bez problemu da się go wyłączyć przeciagajac palcem w górę. 

Obdzwoniłem większość serwisów nikt nie chce za wiele powiedzieć, nikt nie ma cześci do tego a nawet dostałem informacje że stany magazynowe wyświetlaczy w chinach ( xiaomi ) są na wyczerpaniu. 

Czy ktoś coś może pomóc? 

sprawdzałem na aliexpress jest sporo ale jaka gwarancja że to oryginalny? że będzie działać? 

Po za tym czas dostawy też przeraża a nie ukrywam że telefon ( aparat jest mi mocno potrzebny do pracy ) 

Czy ktoś już wymieniał? 

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MLynx25 napisał:

Witam, tydzień temu telefon wysunął się z kieszeni i zaliczył glebę niestety roztrzaskał dwa rogi w drobny mak. 

Wyświetlacz mimo zniszczenia działa i dotyk też ( odcisk palca ) ale tylko 2 dni i jest teraz czarny ekran ale dotyk dział. 

bo jak włączy się alarm ( budzik ) bez problemu da się go wyłączyć przeciagajac palcem w górę. 

Obdzwoniłem większość serwisów nikt nie chce za wiele powiedzieć, nikt nie ma cześci do tego a nawet dostałem informacje że stany magazynowe wyświetlaczy w chinach ( xiaomi ) są na wyczerpaniu. 

Czy ktoś coś może pomóc? 

sprawdzałem na aliexpress jest sporo ale jaka gwarancja że to oryginalny? że będzie działać? 

Po za tym czas dostawy też przeraża a nie ukrywam że telefon ( aparat jest mi mocno potrzebny do pracy ) 

Czy ktoś już wymieniał? 

 

Pozdrawiam 

 

 

A Xiaomi przypadkiem na reklamowało sie,że ma się gwarancje 12 Miechów na wyświetlacz jak rozbijesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w mi 10 t pro który mam owszem mam pol roku ale w tym prawie 3 razy droższym już nie bo ? Ciężko powiedzieć pisałem do sklepu mistory gdzie kupowałem powiedzieli mi że absolutnie gwarancja tego nie obejmuje. Polacy jak zwykle są traktowani przez xiaomi po macoszemu bo kupując mi 11 ultra w chinach faktycznie jest gwarancja na wyświetlacz ale nasz sklepy autoryzowane albo nie walczą o to albo mimo że jest to jej nie dają ciężko to zwryfikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...