Jump to content

Testy Androida 12 z nakładką MIUI

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Teraz to już mi niezbyt potrzebna informacja, skoro Xiaomi ogłosiło, że nie da Androida 12 dla Redmi Note 9 Pro. Żal, że nie kupiłem Realme 7 Pro.

Tak na marginesie dodam, że MIUI 12.5 też Redmi Note 9 Pro nie dostał, choć dostały słabsze budżetowce.

1 godzinę temu, WD40 napisał:

Teraz to już mi niezbyt potrzebna informacja, skoro Xiaomi ogłosiło, że nie da Androida 12 dla Redmi Note 9 Pro. Żal, że nie kupiłem Realme 7 Pro.

Tak na marginesie dodam, że MIUI 12.5 też Redmi Note 9 Pro nie dostał, choć dostały słabsze budżetowce.

1. Nikogo.

2. Dostał w chinach, jeśli dobrze widzę.

Chodzi o Redmi Note 9 Pro Global, który nie ma w Chinach odpowiednika (o czym dobrze wiesz).

Dotyczy to także Redmi Note 9S sprzedawanego w Indiach jako Pro, który także nie dostanie Androida 12.

Mi 10T Lite to zupełnie inny model. Ma inny procesor, obsługę 5G i zupełnie inne aparaty foto. Inna półka niż redmi Note 9 Pro.

Czy gdziekolwiek było napisane, że używane jest chińskie oznaczenie modeli smartfonów?

Nie ma co mydlić oczu. Xiaomi zlewa userów RN9P i nawet nie usiłuje udawać, że jest inaczej.

RN9P miał premierę w maju 2020 roku. W czerwcu pojawił się w sprzedaży. Mój ma rok i jeden miesiąc i dostał wyrok od producenta. Jak tak dalej pójdzie to go sprzedam, dołożę trochę i kupię Realme.

Zawsze zostają Custom ROM. Nie mam na myśli Xiaomi EU, bo ten jest na kagańcu producenta hardware.

Za to taki BlackShark obiecuje Androida 12 jeszcze na początku tej jesieni. Joyeuse jest na tej samej liście. Czyli zaraz po oficjalnej premierze na Mi 11 Pro. Więcej info można znaleźć na kanałach Telegram.

Edited by WD40

Custom ROM-ów, tak. Zrzut ekranu który podałeś odnosi się ogólnie do aktualizacji, jest jakąś nieoficjalną listą, nie odnosi się tylko do BlackSharka. Oficjalnej, publicznej, nie ma i nie było chyba nigdy.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka