Skocz do zawartości

Robot mopujący


suzi007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałam się posiadaczką robota vacuum mop essential i chciałam spytać czy do zbiornika można wlać do mopowania paneli wodę demineralizowana? I mam jeszcze jedno pytanie, którzy użytkują takiego robota dłuższy czas, czy właśnie panele po takim mopowaniu po czasie nie pęcznieją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej demineralizowana jest wręcz wskazana, wtedy w sprzęcie minimalizuje się osady, kamień.
A co do paneli to kwestia ich jakości, jedne od patrzenia potrafią puchnąć, a na inne wiadro wody wylejesz i nic im nie będzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć podłącze się pod temat. Też mam tego robota. Potrzebuję sceny do aplikacji Xiaomi home. Chodzi o to żeby robot włączał się w danych dniach o określonej godzinie i po np. 40 minutach wracał do "bazy". Nie jestem w stanie tego ogarnąć sam... Zwykłe planowanie sprzątania działa ale wtedy muszę go ręcznie odsyłać do ładowarki. Może mi ktoś udostępnić swoją scenę? Chodzi chociaż o to jak to ustawić bo ja coś robię źle. Screen poniżej. 3286a3043c84e7394f0aad5d4735f2ca.jpg

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 10:10, Kielczan123 napisał:

Cześć podłącze się pod temat. Też mam tego robota. Potrzebuję sceny do aplikacji Xiaomi home. Chodzi o to żeby robot włączał się w danych dniach o określonej godzinie i po np. 40 minutach wracał do "bazy". Nie jestem w stanie tego ogarnąć sam... Zwykłe planowanie sprzątania działa ale wtedy muszę go ręcznie odsyłać do ładowarki. Może mi ktoś udostępnić swoją scenę? Chodzi chociaż o to jak to ustawić bo ja coś robię źle. Screen poniżej. 3286a3043c84e7394f0aad5d4735f2ca.jpg

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 

Wejdz w odkurzacz, potem 3 kropki i tam masz zaplanowane czyszczenie. Tam ustawiasz harmonogram dla odkurzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...