Skocz do zawartości

Przerywanie ładowania do 3 sekund


Kanio

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, WD40 napisał:

Warto by przeczyścić wtyczkę i gniazdo ładowania sprężonym powietrzem. Odtłuścić spirytusem technicznym.

I sprawdzić na innej ładowarce i kablu do szybkiego ładowania.

 

 sprężonym powietrzem?

chciałem mini jack wyczyscic tym powiedzieli zebym nie robil ze jescze głebiej kurz idzie

mini jacku mam brud i nie idzie nic odsłuchac na słuchawkach probowalem igla wykałaczka ale głebobo brud jest pracuje na magazynie i mam strzycznosc z mąka do piekarni i prawdopodobnie od tego kurz mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, WD40 napisał:

Odkurzacza użyj!

Inna sprawa, że RN9P zasysa kurz nawet na szkło zasłaniające obiektywy.

Podobno lekko uginające się plecki działają jak gruszka do zasysania kurzu do środka.

u mnie w rodzinie są 4 9 pro żaden nie ma kurzu pod szkłem aparatem rozmawialem w Krakowie z salonu xiaomi chłopakiem na 9 pro mówil ze nie mieli żaden reklamacji co do 9 pro z kurzem więc nie wiem wkoncu kto prawde mówi.

doradzi ktos co zrobic by kurz wyciognoc z mini jacka bo nie idzie nic na słuchawkach oglodnoc posłuchac czy serwis zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mąka to sprężone powietrze pomoże, przepchnięty kurz do środka o ile jest suchy nie powinien szkodzić, jeśli to mokra mąka to trzeba będzie czyścić mechanicznie lub wymienić gniazdo. Jak pracujesz w piekarni to może wzorem kolegów np malarzy czy tynkarzy zamykać telefon w woreczku z klipsem? 

Przerwy w ładowaniu lub brak ładowania na 99% jest uszkodzony przewód ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...