Skocz do zawartości

Problem ze sluchawkami xiaomi airdots


Eloelo887

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ,mam  pewien problem ze sluchawkami tws xiaomi airdots. Mianowicie nie używałem ich przez około miesiąc. Tak jak przewidywałem ,były rozładowane. Postanowiłem je podładować , dlatego wlozylem je do etui ładującego. Nie chcialy sie ladowac. Pomyslalem więc ,ze trzeba zrobic reset. Zrobilem reset obu sluchawek , nadal nie chcialy sie ladowac . Dopiero po podlaczeniu etui ladujacego , naladowaly sie o 40% (nadal nie do pełnej ilości). Jednakze zauwazylem, ze z etui nie znika czerwona dioda, ktora sygnalizuje ,ze sluchawki sie laduja. Ladowalem je chyba przez 3-4 h , dioda nie zniknela. Nawet po 10h , ta dioda nie znika. Nie uzywalem sluchawek w spsob niewlasciwy ,tzn. nie rzucalem nimi, nie przechowywalem w wyskoiej temperaturze itp. pudelko mi spadlo chyba tylko 2 razy ale to nie przeszkodzilo w dzialaniu sluchawek i etui. Jak mam wyslac reklamacje, skoro mam tylko potiwerdzenie zamowienia ze sklepu Media Expert oraz oryginalne pudelko wraz z informacja o gwarancji i instrukcje? Słuchawki zostały zakupione niecały rok temu.  Nie wiem jak sprawdzic numer seryjny a paragon najprawdopodobniej się gdzieś zawieruszył albo go wyrzuciłem.
Pozdrawiam i prosze o jak najszybszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...