Jump to content

Mi 10T od operatora

geforc
 Share

Recommended Posts

Witam, chcę kupić w dobrej cenie Mi 10T, większość ogłoszeń jest z informacją że sa od operatora... Czy to jakiś problem? są brandowane? są jakoś opóźnione jeśli chodzi o aktualizacje?

Z tego co kojarzę. Jeżeli osoba, która wzięła telefon w abonamencie nagle przestanie płacić raty Twój telefon zostanie zablokowany po IMEI i stanie się bezużyteczny. Nie ryzykowałbym. Nigdy nie wiadomo czy dana osoba jest wystarczająco uczciwa. 

Tak wiem o tej akcji z blokadą, ale mam na oku typa co wzial i zaplacil pelna sume, ma fakturę i sprzedaje

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

No dobra a jak będzie miał brand z orange to można tak jak kiedyś jakoś zbrandować i wgrać czysty soft z miui, bez brandu i dalej mieć gwarancję ?

Możesz bez problemu wgrać ROM Global czy też EEA. Nie powinno mieć to wpływu na gwarancję, dla spokoju duszy, zawsze możesz też wgrać oryginalny rom z Orange przed oddaniem telefonu do naprawy. 

Panowie jutro jade oglądać mi 10t pro za 1800zl nowka, niby polska dystrybucja, bez brandu operatora i rat.

Jak po imei sprawdzić i byc pewnym ze to nie pułapka? Pełno dekoderow imei jest ale tam nic ważnego nie piszą oprócz tego jaki to model...

Jak to sensownie rozegrać?

Daj spokoj xd porysowana uzywka za 1800zl, beka.

Dobra koniec spamu.

Ktos napisze jak sprawdzic jutro ten telefon po imei?

No np czy jest gwarancja, z jakiego źródła jest, czy od operatora czy z oficjalnego.

wpisałem teraz imei innego egzemplarza i jest tylko :

Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version.

Tylko tyle się dowiem posiadając imei ?