Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Mix 2S - Czarny pas na lewej części ekranu


sobotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z telefonem siostry który nie wyświetla lewej części ekranu. Był też problem z włączeniem się ekranu po restarcie. Za każdym razem dopiero po np. piątym restarcie ekran się uruchamiał. Mimo wszystko nie miał np. problemu wyświetlać fastboota itd. Problem z uruchamianiem ekranu ustąpił po powrocie z xiaomi.eu na globala. Rzecz w tym ze czarny pasek jest cały czas. Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić/zdiagnozować czy to fizyczne uszkodzenie ekranu bez otwierania go? Po zdjęciu szkła hartowanego które było trochę zdezelowane ekran wygląda nieskazitelnie. Sam już nie wiem co jest przyczyną, bo zmiana ROMu na globala rozwiązała cześć problemu. Załączam zdjęcia jak to wygląda. Czarna cześć ekranu podświetla się wraz z reszta ekranu. Na czarnym tle go nie widać (jest równomiernie podświetlony z reszta ekranu. Z drugiej strony niepokoi mnie że na prawej stronie tego pasa jest czerwona i zielona cienka linia pikseli co przywodzi na myśl że ekran może być faktycznie uszkodzony…

8CC14547-B47E-4E3E-B755-457357639D8F.jpeg

61295015-CD9E-4C9C-A35E-EEDF0E9539D7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...