Skocz do zawartości

Mi4 3GB vs Mi4 2GB


daniel.wu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

nie zauważyłem poruszonego owego tematu (jeśli przeoczyłem, to przepraszam), a myślę, że dla przyszłych kupujących mi4 może okazać się pomocny. Sam mniejszymi kroczkami przymierzam się do zakupu, pierwotnie chciałem wersję 3GB, ale doszły mnie słuchy, że ta wersja nie jest już produkowana, czy to prawda? No i właśnie, tutaj pojawia się pytanie do użytkowników, którzy mają wersje 2GB oraz tych, którzy mogą porównać obie wersje pod względem wydajności i płynności. Czy jest zauważalna różnica, czy tak naprawdę te 1GB ramu w ogóle jej nie zrobi, gdyż telefon nie wykorzysta nawet 2? Na internecie pojawiły się filmiki, gdzie porównywane są obie wersje i jak można zobaczyć, różnicy nie ma. Ale wiadomo, co na filmie to czasem nie w rzeczywistości, dlatego wolałem spytać. Warto szukać wersji 3GB i dopłacać kilkadziesiąt złotych za nią, czy spokojnie brać 2GB i niczym się nie przejmować?

 

Wspomniany jeden z filmików porównujący 2GB vs 3GB:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibuygou różnica w cenie 3GB (i mają tyle sztuk, że aż sprzedają :D) do 2GB to tylko 10$ dopłaty, według mnie lepiej mieć więcej niż mniej ;)

Tak w przypadku białego koloru. Jeśli chce się kupić czarny, to robi się problem. Przerabiałem to w zeszłym miesiącu. Zamówiłem czarny 3 GB, i po 2 tygodniach korespondencji z działem handlowym ibuygou wysłali 2 GB LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wersja 2GB jest z LTE. O ile zauważyłem, da się odnaleźć wersję 3GB-LTE. Jednak ja miałem do wyboru wersję 3GB/64GB bez LTE oraz 2GB/16GB z LTE, w identycznej cenie. Wyboru nie żałuję, bo telefonu używam raczej jako mobilnego biura, więc nie potrzebuję bić rekordów w Antutu :) A LTE jest jednak bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnaleźć? :D

Nie wiem w czym problem, sam mam 3GB z LTE i powiem, że po pierwsze 3GB pamięci się przydadzą (ale czy warto w tym przypadku dopłacić - nie wiem).

Wypowiem się jednak na temat LTE, a szybkość 4G jest duży wyższa niż 3 i dlatego lepiej mieć w zapasie to 4G, niż nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...