Jump to content

Dymki nie wyświetlają się poprawnie - jak naprawić? Jeśli się nie da, jak wrócić na starszą wersję?


zonia213

Recommended Posts

witam~

dzisiaj rano zaktualizowalam telefon na wersję MIUI 12.0.1. 0 RJZEUXM 

i wszystko byloby w porządku, gdyby nie to, że teraz powiadomienia wyglądają dziwnie. jednak najgorzej jest z dymkami czatu z messengera, to istna katastrofa. nie da się normalnie pisać i po prostu wygląda to okropnie, niefunkcjonalnie. szczególnie, że kiedy przychodzą, to dymek pojawia się albo na środku ekranu u dołu, albo gdzieś w rogu.. 

i teraz moje pytanie brzmi: jak i czy w ogóle mogę wrócić na poprzednią wersję miui?(jesli się da, to proszę o dokladne instrukcje, bo jestem trochę niekumata) 

albo; czy ktoś, kto ma tą samą wersję, może wie, czy da się to jakoś zmienić? 

to mnie naprawdę irytuje, a nie chce mi sie wchodzić caly czas na aplikację, żeby komus odpisac. a totalnie nie jestem w temacie rozeznana. 

z gory dziekuje! 

ps. daje przyklad screena, moze ni3 najlepszy ale zawsze cos :"" 

IMG_20210709_133434.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wrócić możesz, ale wymaga to odblokowania bootloadera (poradnik w dziale Tutoriale), które w zależności od szczęścia trwa co najmniej 7 dni, a potem wgrania Androida 10 przez MiFlash (instrukcja także w dziale Tutoriale).

Dymki działają poprawnie na Androidzie 11 i MIUI 12.5. Tylko Xiaomi wie, dlaczego wydało MIUI 12 stable z popsutymi dymkami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Kacper Skrzypek changed the title to Dymki nie wyświetlają się poprawnie - jak naprawić? Jeśli się nie da, jak wrócić na starszą wersję?

Ewentualne możesz zainstalować starszą wersję messengera :) .266 czy jakoś tak , na Googlach jest opis co i jak , działają w ten sposób dymki czatu :) ale ja osobiście maja a11 mam je wyłączone i jakoś człowiek żyje , a odblokowanie bl to prawda , jedni mają szczęście i trwa to około tygodnia a inni już nie, i trwa to nawet i miesiąc czasu :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak poprzednicy. Na przyszłość, przynajmniej na tym telefonie nie zalecałbym od razu aktualizować telefonu jak wyjdzie nowa wersja. Z tego co się orientuje zmiana wersji messengera i tak nie pomaga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...