Skocz do zawartości

Problem z głośnikiem oraz trybem fastboot


krzygaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

2 mce temu kupiłem młodemu używanego F1 - i wszystko byłoby pięknie gdyby nie jeden feler, a w zasadzie dwa:

  1. po ok 24 godzinach w telefonie przestaje być słychać dzwonek - na ekranie pojawia się powiadomienie, że ktoś dzwoni, ale nic nie słychać. Pomaga tylko restart. Sam głośnik działa, bo jak np w tym czasie coś się włączy np muzykę czy przez Family Link zrobię Odtwórz dźwięk to głośnik wydobywa dźwięk
  2. Chcąc naprawić błąd z pkt 1 postanowiłem przeinstalować Globala 12.0.0.3 - no i tu kolejny problem po odpaleniu telefonu w trybie fastboot komputer go nie widzi. W menadżerze urządzeń pojawia się jako nierozpoznane urządzenie(Win10 64bit). Kombinowałem z różnymi kablami, portami, hubami usb 2.0, sterownikami(nawet na siłę wskazywałem konkretny) i nic, nawet na innym kompie jest to samo - oczywiście mój Mi9 jest normalnie widoczny. Jak telefon nie jest w trybie fast boot, to polecenie adb devices widzi go, można przeglądać zawartość telefonu.

Jeszcze sprawdzę na jakiejś dystrybucji linuxa.

Czy wiecie w czym rzecz? Czy telefon w jakiś sposób może być uszkodzony?

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mam winowajcę wyłączania głośnika - Family Link.

Kiedy telefon jest zablokowany(przez Family Linka), to nie ma dźwięku dzwonka i wibracji.

Kiedy jest odblokowany, to wszystko działa normalnie.

Jeszcze potestuję.

Problem z fastboot nadal występuje

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...