Skocz do zawartości

Xiaomi RN9 Pro - problem podczas aktualizacji, telefon "stoi" na napisie MIUI


Przemo1337

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w powiadomieniach wyskoczyła mi aktualizacja na moim RN9 Pro, oznaczona numerem 12.0.1.0 z końcówką prawdopodobnie RJOEUXM, ale dokładnie nie pamiętam. Normlanie wszystko pobrało, następnie przy już samej aktualizacji i instalacji doszło w procentach do 100 i już od ponad 1,5h jest napis MIUI i nic się nie dzieje. Co polecacie w takiej sytuacji zrobić, czekać jeszcze czy coś robić? Z góry dziękuje za wszystkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, czekalem prawie 1h i cierpliwosc moja sie skonczyla. przytrzymaj volume down+power i jak pojawi sie fastboot to przytrzymaj power do ponownego uruchomienia sie telefonu i powinno juz wszysytko dzialac, jak sie nie wlaczy to powtorz to jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, 9019 napisał:

miałem to samo, czekalem prawie 1h i cierpliwosc moja sie skonczyla. przytrzymaj volume down+power i jak pojawi sie fastboot to przytrzymaj power do ponownego uruchomienia sie telefonu i powinno juz wszysytko dzialac, jak sie nie wlaczy to powtorz to jeszcze raz.

Po prawie 4h też straciłem cierpliwość i po prostu przytrzymałem przycisk wł/wył telefonu, telefon się wyłączył, przytrzymałem ponownie żeby się włączył i się ogarnął skubaniec i aktualizacja też się na szczęście zainstalowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...