Jump to content

Xiaomi Mi 9 Lite / Mi CC 9 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.3.0.RFCCNXM - Android 11

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 9 Lite / Mi CC 9 (nazwa kodowa: pyxis).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9LiteMICC9_V12.5.3.0.RFCCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Czy to normalne że aktualizacja dokonywała się chyba czterokrotnie? Nie przypominam sobie by poprzednia tyle trwała.
Już mi się gorąco zaczęło robić...
Gdzie można znaleźć changelog ?
I po kiego grzyba w paczce zaszyto Googlequicksearchbox i nie da się go odinstalować ?
Nie działa usunięcie sms przesunięciem palca w lewo - to jakieś "ulepszenie" ?
Motywy nadal po chińsku :/

Reasumując: aktualizacja 12.5.3 prawie naprawiła to, co 12.5.1 zepsuła względem 12.0.2 - jeśli chodzi o płynność interfejsu. Chociaż nadal nie jest tak jak być powinno, są lagi.

Edited by color1

• 2 weeks later...

Dzięki color1,

To sobie raczej odpuszczę tę wersję... przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale do szału doprowadza mnie drukarka Brothera, która ma skopane sterowniki. A support ma zlewkę po całości.

Kolego color1 możesz sprawdzić czy w tej wersji działa zmiana domyślnego dzwonka na mp3... W poprzedniej 12.5.1 mimo zmiany działały tylko domyślne dzwonki.

Przy okazji pytanie do Kolegi Kacpra.

Ta zmiana w SMS jest celowa, czy można to ustawić gdzieś w opcjach? Tak na marginesie szkoda "zmieniać" coś co dobrze działa.

Edited by ZForum