Skocz do zawartości

Mi4 WCDMA 3 GB 16GB Biały - 249,99 USD


qwasek

Rekomendowane odpowiedzi

U Goldway`a taka promocja na Mi4 WCDMA 3GB 16GB White

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-4G-LTE-Phone-5-0-IPS-1920-1080P-Screen-Qualcomm-Quad/311331_1967664571.html

 

+ 6USD za DHL-a   :)

 

 

 

BTW coraz niższe ceny na różne sprzęty Xiaomi, co cieszy

 

Szału ni ma. Na te chwilę, nie licząc kosztów przesyłki, parę złotych drożej aniżeli w Xiaomiforsale. Cena pierwotnie jest zwodnicza. Jak zaznaczysz opcję standard (bez dodatków) i identyczną jak w XFS wersję 3GB/16GB z LTE, to wychodzi 1189 złotych. Na XFS masz to samo za 1185 złotych.

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LTE masz rację. Tylko, że nie pisałem o LTE, tylko o WCDMA. A to już robi różnicę jakichś 68 USD (w stosunku do lte - 318 na xfs). Nie każdy jest napalony na LTE ;)

 

Wiesz, że nie możesz porównywać ceny WCDMA (Goldway) do ceny LTE (XFS)?

Generalnie nie sposób porównać obydwu wersji - myślę o WCDMA, bo coś mają pokaszanione w sklepie w XFS i wychodzą cuda jeśli żonglować walutami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na xiaomiforsale nie ma już Mi4 :( A za taką cenę bym kupił nawet te 16GB

Bierz od użytkownika Buriza... Bo ma w zaje****ej cenie.(tak bardzo kusiło, że musiałem skorzystać) Chyba, że już promocja nieaktualna, bo była do wyczerpania zapasów.

Wysłane z mojego MI 2S

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoo, czyli szybko zniknęły telefony :-D

Ja bardzo ubolewam, że finanse pozwoliły tylko na wersję 16GB. Ale niestety widać, jak droga jest pamięć w tych telefonach. 64GB na tą chwilę też bym nie kupił.

Jesli szukasz czegoś z PL, sprawdź może sklepxiaomi.pl. Jest drożej, ale gwarancja 24mc.

Wysłane z mojego MI 2S

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buriza już niestety nie ma :)

 

A Mi4 64GB jest w cenie jeszcze nieatrakcyjnej :)

 

Ibuygou ma po właśnie tej cenie 1072zł+DHL ale wolę kupić lokalnie. 

 

Posiadam cały czas wersje 16GB Mi4 3GB Ram wcdma (949zł) oraz Mi4 2GB Ram LTE (1049zł) w obu kolorach (biały, czarny).

Edytowane przez Buriza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...