Skocz do zawartości

Mi TV Stick


graa

Rekomendowane odpowiedzi

Wytam

Mam takie pytanie i mam nadzieję, że się nie powtarzam.

Czy są jakieś wymagania odnośnie telewizora przy podłączaniu MI TV Stick? Mam telewizor Sharp, no już parę lat ma na koncie i gdy podłączam urządzenie do niego to tak jakby w ogóle go nie widział. Na nowym telewizorze działa (ale akurat tam go nie potrzebuje). Nie jest problem z instalacją, po prostu jest ciemny ekran i komunikat z telewizora - brak sygnału. Poradzi coś ktoś? Stick świeżo zakupiony.   

Edytowane przez graa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zasilenie jest podpięte i stick dobrze wciśnięty do portu HDMI, to problem będzie po stronie telewizora i jego portu HDMI może to Mi wymaga któregoś ze nowszych standardów, choć o tym nie słyszałem. Może również chłodzić o rozdzielczość tv. Wogole co to za tv na którym nie chce to ustrojstwo działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2021 o 13:01, graa napisał:

Wytam

Mam takie pytanie i mam nadzieję, że się nie powtarzam.

Czy są jakieś wymagania odnośnie telewizora przy podłączaniu MI TV Stick? Mam telewizor Sharp, no już parę lat ma na koncie i gdy podłączam urządzenie do niego to tak jakby w ogóle go nie widział. Na nowym telewizorze działa (ale akurat tam go nie potrzebuje). Nie jest problem z instalacją, po prostu jest ciemny ekran i komunikat z telewizora - brak sygnału. Poradzi coś ktoś? Stick świeżo zakupiony.   

Rozumiem, że przełączyłeś wejście HDMI w menu TV na właściwe? Niektórzy zapominają o tak oczywistych kwestiach.

W innych gniazdach HDMI w tym TV też nie działa?

Oczywiście koniecznie na czas testów podłącz zasilanie z ładowarki/zasilacza USB.

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...