Skocz do zawartości

Zmiany systemowe


Adam890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś może podać jakiś link do instrukcji jak ustawić stabilne opcje w POCO F3?

Urządzenie sprzętowo dobre i naprawdę warte polecenia, ale oprogramowanie (przynajmniej mam taką nadzieję jest całkowicie skopane).

Dziś podłączyłem pod ładowarkę jak miałem tylko 3% baterii (wcześniej nie mogłem). Po naładowaniu całkowicie mi zmieniło ekran blokowania, anulowało zgody na powiadomienia m.in. gmail i messenger oraz odświeżanie. Komórka nie najdroższa, ale i nie najtańsza. Takich cyrków jest po prostu za dużo jak na ten sprzęt.

Proszę nie sugerować żadnych romów itp.

Za wszelkie sugestie serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, marciniozo napisał:

Dziwne rzeczy się u Ciebie dzieją. Kupiłem Poco f3 około trzy tygodnie temu. Wszystko działa poprawnie. Żadnych takich dziwnych zdarzeń. Bateria trzyma bardzo dobrze. 

Raz wszystko ustawiłem i jest OK.

Cóż może to coś za coś. U mnie jak wiele wątków powstało nie ma zielonej poświaty i innych problemów mechanicznych. Za to może coś systemowego.

Można ewentualnie poprosić o sugestie ustawień, ewentualnie źródło ich pochodzenia, aby się z nimi zapoznać?

Edytowane przez Adam890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam zielonej poświaty, ani też żadnych innych problemów. Bateria trzyma bardzo dobrze. SOT 7-8h to żaden problem, w nocy spadek 0-1%.

Co do ustawień to nie korzystałem z jakiś schematów czy wzorców. Ustawiłem pod siebie. Odšwieżanie ekranu 120Hz. Usunąłem zbędne aplikacje z których nie korzystałem, jakieś zainstalowane gierki. Powyłączałem oszczędzanie baterii w aplikacjach, zbędne powiadomienia, zostawiłem te z których korzystam. 

Telefon działa płynnie i jestem z niego zadowolony. 

Może bardziej doświadczeni użytkownicy coś Ci lepiej doradzą.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...