Skocz do zawartości

Xiaomi MiBand - test opaski dla aktywnych |Majster Pirzu|


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obok dziewczyny nie mogę dobrze spać i miband dobrze to wykrywa dużo plytkiego snu.

Dokładnie jak obok żony to też mam dużo płytkiego a jak sam na delegacji to głęboki mi więcej wyskakuje , choć zdarza mi się że przy żonie mam więcej głębokiego snu sporadycznie

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hej dzis doszły do mnie 2 mi bandy jeden uzywam na MI4 z systemowej apki Mit Fit i jest ok ,brakuje mi tylko powtórzeń powiadomien o nieodebranym połączeniu , sciągnąłem dwie płatne apki ale i tak mi nie działało przypomnienie hmm no i kolor diód można go zmienic czy jest tylko biała ? w tych płatnych apkach niby można zmienic ale mi sie nie wyswietlają inne kolory hmm, a druga sprawa żona ma Galaxy s3 mam zainstalowane jakąs zmodyfikowaną apke Mit Fit z forum ale tam to juz wogóle nie powiadomien sms niby mozna wybrac w aplikacjach wiadomości ale nie wibruje jak przychodzi sms  a na tym mi zalezy u niej działa tylko wibra przy połączeniach i nic więcej  :( może ktoś pomorze  :D ps na MI4 mam V7 a na Galaxy s3 Andka 4.3 może dlatego u niej działa tylko wibra przy dzwonieniu hmm

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzis doszły do mnie 2 mi bandy jeden uzywam na MI4 z systemowej apki Mit Fit i jest ok ,brakuje mi tylko powtórzeń powiadomien o nieodebranym połączeniu , sciągnąłem dwie płatne apki ale i tak mi nie działało przypomnienie hmm no i kolor diód można go zmienic czy jest tylko biała ? w tych płatnych apkach niby można zmienic ale mi sie nie wyswietlają inne kolory hmm, a druga sprawa żona ma Galaxy s3 mam zainstalowane jakąs zmodyfikowaną apke Mit Fit z forum ale tam to juz wogóle nie powiadomien sms niby mozna wybrac w aplikacjach wiadomości ale nie wibruje jak przychodzi sms a na tym mi zalezy u niej działa tylko wibra przy połączeniach i nic więcej :( może ktoś pomorze :D ps na MI4 mam V7 a na Galaxy s3 Andka 4.3 może dlatego u niej działa tylko wibra przy dzwonieniu hmm

Mi dzisiaj doszły tez dwie opaski dla mnie na mi 3 i dla żony na samsung s4 u mnie w miarę wszystko ok ale u zony nie ma powiadomień dioda, jedynie wibracja. Widzę że to chyba przypadłość samsungów albo tej samsung owej nakładki.

Edit: eh sprawdziłem opaskę mojej żony na moim telefonie i jest to samo. Ogólnie nie działają powiadomienia dioda a jeśli już dioda się świeci to na biało i tylko przy ładowaniu i parowaniu. Napisałem do allbuy zobaczymy co oni na to.

Edit2: dziwna sprawa, gdy miałem podłączona swoją opaskę w mifit znalazłem opcje zmiany koloru diody pomyślałem ze sprawdzę te opcje na mojej żony opasce podłączyłem znów jej opaskę do swojego telefonu i co dziwne opcja zmiany koloru diody zniknęła. Wtf? Jakiś stary model opaski?

Edit3 wszystko jasne, mojej żony opaska jest podrabiana. Moja żona pisała maila do tego Zdenka od mi band tools i po kilku mailach okazało się ze to podroba. Najpozniejszy firmware opaski to 1.0.10.14 a mojej żony to 5.5.8.20.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne ja mam to samo u mnie nie pala sie różne kolory diód tylko jak juz swieci to na biało ale ja jestem pewny tak myśle ze ma ori Mi bandy kartonik wszystko super mucha nie siada opaski sam nie wiem ja mam firmware 5.15.8.21 , moze niech ktoś jeszcze zerknie jaki ma firmware opaski , ja zamawiałem z ali od goscia który miał ponad 1000 sprzedanych opasek i 100% pozytywów takze watpie ze podróba ps u mnie na MI4 diody nie swieca tzn kolory tylko biała i u żony na S3 tez tylko biała :( no i nie moge ustawic na mi band tools zeby powtarzało powiadomienia próbowałem wszyskiego hmm edit : coś tam poszperałem i chyba to jest jakas inna wersja Mi band jakas nowsza chyba :) ale czemu zrezygnowali z diody ? i pewnie dlatego są problemy z mi band tools

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem o co chodzi to jest nowa wersja 1s ma większą baterie 45mAh kolor biały led a czy więcej sie różni nie wiem , wiem tylko ze coraz więcej tego sprzedaja prosze :)  http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Xiaomi-Mi-Band-Miband-1S-For-Android-4-4-iOS-7-0-Bluetooth4-0/32445007247.html?spm=2114.01020208.3.3.SGfnp6&ws_ab_test=201407_3,201444_6,201409_4

problem tylko w tym ze tego firmware nie do konca obsługuja inne apki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne ja mam to samo u mnie nie pala sie różne kolory diód tylko jak juz swieci to na biało ale ja jestem pewny tak myśle ze ma ori Mi bandy kartonik wszystko super mucha nie siada opaski sam nie wiem ja mam firmware 5.15.8.21 , moze niech ktoś jeszcze zerknie jaki ma firmware opaski , ja zamawiałem z ali od goscia który miał ponad 1000 sprzedanych opasek i 100% pozytywów takze watpie ze podróba ps u mnie na MI4 diody nie swieca tzn kolory tylko biała i u żony na S3 tez tylko biała :( no i nie moge ustawic na mi band tools zeby powtarzało powiadomienia próbowałem wszyskiego hmm edit : coś tam poszperałem i chyba to jest jakas inna wersja Mi band jakas nowsza chyba :) ale czemu zrezygnowali z diody ? i pewnie dlatego są problemy z mi band tools

Sorry ja trochę pomieszalem, firmware opsaki mojej żony jest taki jak twój 5.15.8.21 a mojej opaski to 1.0.10.14. Wiec to jest po prostu najnowsza wersja która jest gorsza jak stara. Pewnie nie będę mógł tego reklamować.

Napiszę do Zdenka od mi band tools a, może zrobi tak w apce żeby chociaż ta biała świeciła.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem o co chodzi to jest nowa wersja 1s ma większą baterie 45mAh kolor biały led a czy więcej sie różni nie wiem , wiem tylko ze coraz więcej tego sprzedaja prosze :)http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Xiaomi-Mi-Band-Miband-1S-For-Android-4-4-iOS-7-0-Bluetooth4-0/32445007247.html?spm=2114.01020208.3.3.SGfnp6&ws_ab_test=201407_3,201444_6,201409_4

problem tylko w tym ze tego firmware nie do konca obsługuja inne apki :(

Jakieś wiarygodne info o tym 1S? Bo chyba nie myślisz, że aliexpress jest tu wiarygodne?

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to napisał Zdenek " 'm sorry to tell you this but this is not an Mi Band 1S. It is an Mi Band 1A and it is not new, it's an alpha version, it's geniune but it's a pre-release of Mi Band (before regular version was released). In case you bought this somewhere, I would highly recommend you to issue an refund since you were cheated. This is not the "true" Mi Band."

Heh sprzedają stare wersje i próbują ludziom wcisnąć ze są lepsze bo ma lepszą baterie. Jutro wrócę z pracy do domu i wyśle im filmik bo chcą nagranie.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdyby wyszła jakaś nowa / ulepszona wersja do Xiaomi by wypuściło takie info. Teraz wszyscy czekają raczej an Mi Band 2, a nie poprawioną o 4 machy baterię i zmniejszoną funkcjonalność diod. Bardziej bym się skłaniała ku teorii, że to jakieś aplhy albo podróbki, zwłaszcza, że wersja oprogramowania jest dziwna i te kosmetyczne zmiany raczej nie usprawiedliwiają wypuszczania odrębnej wersji softu, którą trzeba się zajmować. 

A pan z tego linku Ali, to pewnie chiński Janusz biznesu, który zbija hajs na podpisaniu opaski jako pasującej do Iphone. To pudełko podpisane rzekomo jako "version 1.1" mam m.in ja. Po prostu Xiaomi od pewnego momentu zaczęło wypuszczać te same produkty w mniejszych pudełkach, info o tym można znaleźć w polskim internecie.

Edytowane przez Shadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki juz  wiem o co chodzi to jest nowsza wersja opaski 1A mocniejsza bateria Xiaomi zrezygnowało z kolorowych diód jest tylko biała wyraźniejsza , niestety nie ma wsparcia innych aplikacji pisałem nawet do Zdenka od Mi Band Tools niestety jego aplikacja wspiera tylko starą wersję opaski , fajnie jak by ktoś przerobił Mi Fit tak aby działałało powtarzanie powiadomien , bo chyba tego najbardziej brakuje w aplikacji :) kolory diód dla mnie są nie ważne bo i tak tego nie widac hehe chyba spece z Xiaomi doszli tez do tego wniosku :) teraz juz ponoc z fabryk Xiaomi wychodzi tylko nowa wersja opaski tak mi pisał sprzedawca zaufany :) ps. uwieżcie nie jest to podróbka !!! 

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ściema pisałem do zdenka i odpisał mi ze zostałem oszukany ze jest to prawdopodobnie wersja alpha ta która była przed tą z kolorowymi diodami. Ja juz napisałem do albuy wysłałem filmik z porównaniem nigdzie na stronie nie było napisane ze tylko biała dioda. @pytka ja nie ufam żadnemu sprzedawcy

I jeszcze jedno na dwóch pudełkach mam napisane ze jest to wersja z 45 mah a podobno ta kolorowa ma 41 wiec coś nie gra.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...