Skocz do zawartości

Bateria


dzx89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Na wstępnie zaznaczę, ze jestem posiadaczem RN10Pro od jakoś półtora miesiąca, krótko i na temat.

Bateria spada jak szalona z 80% do 50% to jakieś 30 min włączonego ekranu z działającym yt, soft MIUI Global 12.0.16, zamawiałem z oficjalnego PL Warszawskiego sklepu xiaomi.

Oddawać na reklamacje czy ten typ tak ma?

Ponadto, grzeje się telefon od samego patrzenia na ekran, normalne jest takie coś?

5000mAh bateria a słabiej trzyma niż w 2000mAh iPhone, jeżeli oczywiście jest to NORMALNYM zjawiskiem czy tylko trafiłem na taki egzemplarz.

Prosiłbym o poomc jest to mój drugi xiaomi kiedykolwiek i nie wiem czy ta wersja jest po prostu tak "udana" czy trafiłem na zły egzemplarz i co prędko do reklamacji.

Czy w ogóle słońce czyt. "Twój telefon za chwile się wyłączy bo się przegrzewa" (czasami coś takiego wyskakuje jak się używa na słońcu telefonu w starym xiaomi się z tym spotkałem, wpływa jakoś na żywotność baterii?

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dzx89 napisał:

Cześć, 

Na wstępnie zaznaczę, ze jestem posiadaczem RN10Pro od jakoś półtora miesiąca, krótko i na temat.

Bateria spada jak szalona z 80% do 50% to jakieś 30 min włączonego ekranu z działającym yt, soft MIUI Global 12.0.16, zamawiałem z oficjalnego PL Warszawskiego sklepu xiaomi.

Oddawać na reklamacje czy ten typ tak ma?

Ponadto, grzeje się telefon od samego patrzenia na ekran, normalne jest takie coś?

5000mAh bateria a słabiej trzyma niż w 2000mAh iPhone, jeżeli oczywiście jest to NORMALNYM zjawiskiem czy tylko trafiłem na taki egzemplarz.

Prosiłbym o poomc jest to mój drugi xiaomi kiedykolwiek i nie wiem czy ta wersja jest po prostu tak "udana" czy trafiłem na zły egzemplarz i co prędko do reklamacji.

Czy w ogóle słońce czyt. "Twój telefon za chwile się wyłączy bo się przegrzewa" (czasami coś takiego wyskakuje jak się używa na słońcu telefonu w starym xiaomi się z tym spotkałem, wpływa jakoś na żywotność baterii?

 

 

Pozdrawiam :)

Oddaj do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć. Mam podobnie z baterią. Trzyma max 1,5 dnia gdzie nie korzystam z FB czy innych aplikacji społecznościowych. Jak juz to whattsap i czesto bluetooth. Ekran ustawiony na 120Hz. To juz mój czwarty RN. Miałem 4,8,9 i teraz 10 Pro 8/128 gb. 9 trzymała przy takim samym użytkowaniu 2 dni minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy rozwiązał ktoś problem z baterią w telefonie? Ja mam Redmi Note 10 Pro od miesiąca. Już od momentu zakupu zauważyłem, że bateria trzyma stosunkowo krótko. Poprzednio miałem Redmi Note 8 Pro z baterią 4500mAh, gdzie z początku bez problemu wytrzymywała 2 dni. Po 2 latach użytkowania konieczne było już ładowanie telefonu codziennie. Niestety telefon uległ wypadkowi, więc musiałem zmienić. Kupiłem Redmi Note 10 Pro, którego bateria ma pojemność 5020mAh, jednak jestem rozczarowany jej wytrzymałością. Przy użytkowaniu telefonu podobnie jak poprzedniego, bateria nie wytrzymuje nawet jednego dnia. Odświeżanie ekranu ustawione na 60Hz, wyłączone działanie aplikacji w tle. Ostatnio telefon odłączyłem od ładowarki o godz. 22:30 przy 100% naładowania. Kiedy wstałem po niecałych 8 godzinach bateria miała już tylko 88%. Czy to ja mam jakiś wadliwy egzemplarz, czy jest to przypadłość tego modelu?

Screenshot_2021-10-22-06-06-15-277_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2021 o 20:57, Szpachla napisał:

Jak macie włączone bluetooth, lokalizację, ekran na 120hz, gesty, rozpoznawanie twarzy i wyłączone oszczędzanie energii to sie nie dziwcie że bateria szybko pada. 

Owszem, bluetooth jest włączony, podobnie jak w poprzednim telefonie z mniejszą baterią i nie było z tym problemu. Lokalizacja wyłączona, ekran na stałe ustawiony na 60Hz, rozpoznawanie twarzy i gestu wyłączone, podobnie jak transmisja danych w czasie pokazanym na zdjęciu. Ponadto wszystkie aplikacje ustawione na oszczędzanie energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2021 o 21:43, brawo napisał:

przez prawie 8 godzin ubyło jakieś 10% energii... I to dla dwóch kart. W czym problem? 😁

Problem w tym, że raczej nie jest to normalne w nowym telefonie, jeśli chwilę po naładowaniu, leży nieużywany przez 8 godzin i jednocześnie poziom baterii spada o 12%, co w poprzednim modelu było nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...