Skocz do zawartości

MIUI 21.6.23


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

21624.png

  • Nowy wygląd aplikacji Pliki
  • Poprawki bezpieczeństwa z czerwca 2021 r. na niektórych urządzeniach (np. Mi 11, Mi 11 Pro/Ultra)
  • Przywrócone ustawienia dot. wcięcia w poszczególnych aplikacjach (Ustawienia > Powiadomienia i Centrum funkcji > Pasek statusu > Wcięcie w aplikacjach)
  • Brak ROM-u na Mi 9 (brak wersji chińskiej)
  • Mogą się zdarzyć pewne problemy dotyczące zachowań niektórych aplikacji w ramach Ciemnego motywu, takie jak np. ciemny tekst na czarnym tle (np. w Facebooku czy Twitterze). To problem po stronie Xiaomi, nie możemy z tym nic zrobić. Trzeba czekać na poprawkę z ich strony
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum.

Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe)?

W przypadku niepowodzenia w aktualizacji warto wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe) z recovery, aby telefon mógł się uruchomić. W tym celu należy powrócić do TWRP (klawisze Głośność+ i Power) i w sekcji Wipe przesunąć suwak factory reset (tylko i WYŁĄCZNIE to). Czyszczenie innych partycji systemowych w (Advanced wipe) jest niepolecane i niepotrzebne.

ROOT

ROOT dla MIUI z Magisk 23 do instalacji z TWRP (plik apk jest jednocześnie instalatorem – w celu instalacji w TWRP należy zmienić rozszerzenie z apk na zip. Najnowsze wersje TWRP wspierają instalację Magiska bez zmiany nazwy). Po instalacji, jeśli występują lagi, wykonać dodatkowy restart telefonu.

Blokada reklam w MIUIPolska

Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu, można skorzystać z kilku metod:

Polecane aplikacje MIUI

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Nie akceptujemy żadnych zgłoszeń związanych z ROM-em Global – nie mamy na niego żadnego wpływu!

Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska, możecie nas wesprzeć, klikając w przycisk poniżej.

Motyw: INOOI. Czcionka Archivo Narrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mareczkovate napisał:

To ja mam z kolei inne pytanie - czy jak mam wgrane twrp - to z tego oprogramowania moge przzejsc do wersji stabilnej? i skad najlepiej pobrac paczke ze stabilną wersją dla mi 11? 

Możesz, ale musisz zrobić w TWRP wipe data, dalvik, cache (czyli po prostu przesunąć suwak na dole tam w menu Wipe). Dane z pamięci nie znikną, jedynie dane aplikacji i ustawień tak.

https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kacper Skrzypek napisał:

Możesz, ale musisz zrobić w TWRP wipe data, dalvik, cache (czyli po prostu przesunąć suwak na dole tam w menu Wipe). Dane z pamięci nie znikną, jedynie dane aplikacji i ustawień tak.

https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/

dziekuje uprzejmie! fajne to 12.6 ale irytuje mnie ze narazie tydzien spoko bateria, tydzien nie i tak na przemian, zobacze jak w 12.5 przy mojej optymalizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...