Skocz do zawartości

Telefon przestal dzialac, system nie moze sie zaladowac /"zapetlony"


Milcia.f

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Mam problem z moim telefonem. Bez konkretnej przyczyny telefon wylaczyl sie i system nie moze sie zaladowac ponownie. Caly czas wlacza sie tylko Mi / powered by android.  Fastboot nie dziala. Przy podlaczeniu ladowarki swiatelko miga a zwykle wydaje mi sie ze jest stale. Udalo mi sie wejsc do opcji recovery ale nie moge wybrac zadnej opcji. Przez tydzien telefon wlaczyl sie 2 razy po wielu probach ale po chwili znow przeszedl do tego ekranu / ladowania systemu.

Znalazlam jakies stare watki, ze takie problemy wystepowaly w przeszlosci po aktualizacji. Czy macie jakis zloty sposob? Telefon jest dalej na gwarancji, odeslac czy cos majstrowac?

Ratujcie prosze,

Pozdrawiam,

Milena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny efekt po wczorajszej aktualizacji. Po niej telefon wpadł w pętlę uruchamiania się i wchodził do fastboot ale :

ponowna instalacja nawet wcześniejszego romu nic nie pomogła, potem próbowałem zainstalować rom global przez miflash 

i w ogóle nie wykrywał telefonu, jakimś cudem przy 20 połączeniu nagle go zobaczył zflashowałem global rom i nadal zapętlony jedzie

Teraz wchodzi w fastboot , komputer pyka że podłączyłem ale nie ma go ani w adb ani miflash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...