Jump to content

POCO F3 / Redmi K40 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RKHCNXM - Android 11


Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO F3 Redmi K40 (nazwa kodowa: alioth).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_V12.5.4.0.RKHCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

Tak się ucieszyłem, zainstalowałem. A tu powiadomienia nadal z bugiem, czyli Spotify sam wraca na miejsce mimo usunięcia i czasem sam zaczyna grać. Irytujące, cóż czekam na wersję 12.5.5 :-). Innych zmian na razie nie widzę. Oczywiście są nowsze wersje aplikacji systemowych.

 

Dnia 19.06.2021 o 20:07, dzeryae napisał:

Tak się ucieszyłem, zainstalowałem. A tu powiadomienia nadal z bugiem, czyli Spotify sam wraca na miejsce mimo usunięcia i czasem sam zaczyna grać. Irytujące, cóż czekam na wersję 12.5.5 :-). Innych zmian na razie nie widzę. 

I jeszcze pytanie. Dopiero teraz zauważyłem, że kiedyś wyłączyłem aplikację Kalendarz 10.0.5.0 bo instalowałem nowsze z APKMirror. Teraz po instalacji 12.5.4 widzę, że mam 2 aplikacje Kalendarz. Tą starą i aktualną z ROMu czyli 12.1.1. Czy bez roota idzie usunąć tą starą aplikacje?

Edited by dzeryae
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy tu jest opcja zmiany wyglądu menu na klasyczne, a nie tylko szuflada aplikacji? Wcześniej miałem rn10pro i tam mogłem wybrać, teraz kupiłem poco f3 i tu nie ma takiej możliwości. Czy zostały naprawione powiadomienia o dymki chatu z Messenger? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...