Skocz do zawartości

Poprawki bezpieczeństwa Google


tanersson

Rekomendowane odpowiedzi

W marcu w T-Mobile dostałem 2 telefony: Redmi Note 9 Pro 6/64 joyuse MIUI Global 12.0.1.0 i Redmi 8. Redmi 8 miał już trzy aktualizacje i obecny stan aktualizacji bezpieczeństwa to maj 2021. Note 9 Pro nie otrzymał do tej pory żadnej aktualizacji, a stan aktualizacji bezpieczeństwa to 5 październik 2020. Czy u Was też tak jest w Note 9 Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tanersson napisał:

Note 9 Pro nie otrzymał do tej pory żadnej aktualizacji, a stan aktualizacji bezpieczeństwa to 5 październik 2020. Czy u Was też tak jest w Note 9 Pro?

Wersja MIUI? Konkretna (O telefonie > Pełna specyfikacja > to co masz w info o wersji MIUI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być dostępna wersja V12.0.4.0.QJZEUXM z poprawkami z kwietnia.

https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QJZEUXM/miui-blockota-joyeuse_eea_global-V12.0.1.0.QJZEUXM-V12.0.4.0.QJZEUXM-9a3d1f44d7-10.0.zip

Ściągnij, wejdź w aktualizator, dotknij kilka razy ikony 12, aż będzie informacja o odblokowaniu dodatkowych opcji. Potem 3 kropki > wybierz paczkę aktualizacji > wybierasz ten plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja miałem kiedyś takie info , zmiana regionu na inny niż pl pomogła :) ale fakt jest taki że będziemy mieli na RN9P aktualizacje co 90 dni ( info z strony Xiaomi) , i z tego co tak patrzę to powinna być jakoś w sierpniu bo ,przynajmniej ja mam z kwietnia , także w sierpniu będą z lipca zabezpieczenia . A komunitakt to wyskakiwał obojętnie czy na wifi czy na danych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 godziny temu, WD40 napisał:

Tak samo jest z obiecanymi 2 aktualizacjami Androida. Dostaliśmy jedną (z 10 do 11) która nie wniosła nic i koniec.

Na rn9pro miała być od samego początku jedna aktualizacja androida, taka jest polityka Xiaomi. Wyższe modele mają mieć dwie. Miui ma być za to aktualizowane trzykrotnie.

W większości marek telefonów aktualizacje nic nie wnoszą, powiem więcej, aktualizacje np samsunga doprowadzają mnie do szewskiej pasji, te telefony nie robią niczego innego oprócz nic nie wnoszących aktualizacji, które zajmują tylko czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tanersson napisał:

Xiaomi wydało "OŚWIADCZENIE". Sami robią cyrk. Mnie to już zbytnio nie obchodzi. Siedze na androidzie 10, nie mam zamiaru przejść nigdzie dopóki nie naprawią dymków czatu. Custom romy już dawno sobie z tym poradziły. Dostane 12, to super (o ile to będzie naprawdę działać.) - Jeżeli nie, to będę ją miał innym sposobem. Telefon jest świetny, parametry mnie zadowalają a system zmienię w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.06.2021 o 11:16, tanersson napisał:

W marcu w T-Mobile dostałem 2 telefony: Redmi Note 9 Pro 6/64 joyuse MIUI Global 12.0.1.0 i Redmi 8. Redmi 8 miał już trzy aktualizacje i obecny stan aktualizacji bezpieczeństwa to maj 2021. Note 9 Pro nie otrzymał do tej pory żadnej aktualizacji, a stan aktualizacji bezpieczeństwa to 5 październik 2020. Czy u Was też tak jest w Note 9 Pro?

Żeby było ciekawiej, 25 lipca kupiłem kolejnego Redmi Note 9 Pro 6/64 (tym razem w sklepie internetowym, a nie u operatora komórkowego) i po włączeniu stan aktualizacji bezpieczeństwa to również 5 październik 2020 roku. Ten jednak po włączeniu WIFI sam zaktualizował się do V12.0.4.0.QJZEUXM, a zaraz potem dostępna była aktualizacja do Android 11 MIUI 12.0.1. 0 RJZEUXM + aktualizacja zabezpieczeń 1 maja 2021 roku. O dziwo Messenger w najnowszej wersji ze Sklepu Play działa bez zarzutu, powiadomienia również. 

232392630_344151723927139_6799819033247228394_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymki messengera (Nie powiadomienia) zrobią się same po jakimś czasie. Jeżeli pobierzesz je świeżo z google play to będą normalne. U mnie wystarczyło kilka resetów systemu i miałem zamiast kółeczka typowy kwadrat.

Jeżeli komuś zależy na aktualizacji to polecam "Region" -> "Szwajcaria", lub metoda inna czyli MiFlash.

Edytowane przez noisxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...