Skocz do zawartości

Klub posiadaczy Xiaomi MiNote PRO


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Boniunio napisał:

No i zamówiony:-D kupiłem u Dreami z przesyłką DHL 273$. Teraz to tylko pozostaje mi wypatrywać przez okno kuriera

Ten telefon jest już zbyt tani, bo Mi5 zamówiłeś? :-)

Edytowane przez TKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TKN napisał:

Myślałem, że już miałeś MNPro. Daj znać jak dojdzie.;-)

Nie, ja miałem Huawei P8 i zastanawiałem się co kupić czy MI5 czy Mi Note Pro. Telefon już wysłany i dostałem wiadomość od Dreami że na telefonie zainstalowany jest

jakiś Multi-language ROM i że paczka ma obniżoną wartość by nie płacić podatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Boniunio napisał:

Nie, ja miałem Huawei P8 i zastanawiałem się co kupić czy MI5 czy Mi Note Pro. Telefon już wysłany i dostałem wiadomość od Dreami że na telefonie zainstalowany jest


jakiś Multi-language ROM i że paczka ma obniżoną wartość by nie płacić podatku

Na 99% będziesz miał telefon z odblokowanym bootloaderem, więc bez ceregieli wgrasz nasz system. :-) Gdyby jednak miało być inaczej, to lepiej złóż już prośbę o odblokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jadzia.p napisał:

Drogo.. W Dreami były Mi Note Pro po 200$; sama kupiłam u nich Mi Note za 150$.

Może i kiedyś były po 200$ ale obecnie ta ofert była najtańsza.

Telefon dziś przyszedł ale niestety nie miałem możliwości odbioru bo byłem w pracy a kurier zjeżdżał już do bazy. Umówiłem się na poniedziałek  i niestety doszły opłaty celne w wysokości 73zł.

Edytowane przez Boniunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mrosi napisał:

Pytanie...

Ceny Mi Note i Mi Note Pro zbliżyły się do siebie. W IB, pomiedzy MNP 4/64 a MN 3/16 jest raptem 30 USD różnicy. Warto dopłacić i brać wersję Pro? Co zyskam, a co stracę w porównaniu do "zwykłej" wersji (poza brakiem czarnego modelu ;) ).

Na pewno czas na baterii zyskasz w mi note. W pro ludzie piszą ,że cieniutko. Ja jak kupowałem to właśnie to mnie przekonało do mi nota. Nie chce co dziennie ładować fona. Chciałem żeby fon wytrzymywał z 3 dni. I na mi note ten wynik uzyskuje. Na pro jest to nie realne. Zależy czy chcesz mieć wydajniejszy fon. A tak szczerze to pro bym odpuścił i kupił mi nota albo poczekał z pół roku i rozglądał się za mi note 2. 

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MD13 napisał:

Na pewno czas na baterii zyskasz w mi note. W pro ludzie piszą ,że cieniutko. Ja jak kupowałem to właśnie to mnie przekonało do mi nota. Nie chce co dziennie włączać fona. Chciałem żeby fon wytrzymywał z 3 dni. I na mi note ten wynik uzyskuje. Na pro jest to nie realne. Zależy czy chcesz mieć wydajniejszy fon. A tak szczerze to pro bym odpuścił i kupił mi nota albo poczekał z pół roku i rozglądał się za mi note 2. 

Dopiero kupię Mi Note. Celowo. Dotychczas używałem Redmi Note 3 Pro i ten poziom jakości dźwięku nie jest dla mnie. Właśnie na mi Note poczekam na Mi Note 2. :)

Tak BTW, to już będzie czwarty egzemplarz Mi Note w moich rękach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja.mam wersję pro i powiem szczerze,  że jeśli faktycznie praca na bateri między tymi dwoma tel jest tak drastyczna to teraz kupił bym wersję bez dopisku pro. 

Czekam teraz na note 2 albo mi5 z 3d touch i wtedy pewnie dopiero zmienię swojwgo note pro.

Edytowane przez BIZON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrosi napisał:

Dopiero kupię Mi Note. Celowo. Dotychczas używałem Redmi Note 3 Pro i ten poziom jakości dźwięku nie jest dla mnie. Właśnie na mi Note poczekam na Mi Note 2. :)

Tak BTW, to już będzie czwarty egzemplarz Mi Note w moich rękach. ;)

Zakumałem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bawię się już Mi Note Pro ponad tydzień i szczerze nie wiem co macie z bateriami ale ja normalnie użytkuje telefon, kilka telefonów dziennie, fejs, internet, jakaś gierka w real racing i po 2dniach i 17godz mam 7% baterii więc nie wiem co nie którzy robią z telefonem że tak narzekają. Druga sprawa to co nie którzy pisali o snapie 810 że tak strasznie się grzeje, może nie mam tak wielkiego doświadczenia w telefonach co nie którzy ale dla mnie przy intensywnym użytkowaniu grzeje się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawię się już Mi Note Pro ponad tydzień i szczerze nie wiem co macie z bateriami ale ja normalnie użytkuje telefon, kilka telefonów dziennie, fejs, internet, jakaś gierka w real racing i po 2dniach i 17godz mam 7% baterii więc nie wiem co nie którzy robią z telefonem że tak narzekają. Druga sprawa to co nie którzy pisali o snapie 810 że tak strasznie się grzeje, może nie mam tak wielkiego doświadczenia w telefonach co nie którzy ale dla mnie przy intensywnym użytkowaniu grzeje się normalnie.

Poczekamy... Zobaczymy... ;)

Odpal skypa lub grę to poczujesz ;)

Jednak to nie problem.

Co do baterii to nie miałem uwag do momentu w którym nie kupiłem mi banda. I tu zaczęło brakować na koniec dnia mAh.

Mimo to gdybym miał podjąć tę decyzję raz jeszcze było by to Pro.

No i podniesioną rozdzielczość to bajka choć nie jestem fanem cyferek.

Celowo obnizylem do full HD i wytrzymałem 5 min.

Chciałem się uzewnętrznić ;).

Dziękuję.

Wysłał Mi Note Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.09.2016 o 19:38, bellodc napisał:

 

 

Co do baterii to nie miałem uwag do momentu w którym nie kupiłem mi banda. I tu zaczęło brakować na koniec dnia mAh.

No i podniesioną rozdzielczość to bajka choć nie jestem fanem cyferek.

Celowo obnizylem do full HD i wytrzymałem 5 min.

Chciałem się uzewnętrznić ;).

Dziękuję.

Wysłał Mi Note Pro

Faktycznie z Mibandem bateria leci, ale osobiście starcza mi na dzień dwa.

Albo coś jest nie tak z moim mi note pro albo on nie ma rozdzielczości full hd ;) jest HD ready albo qHD ;)

HD ready jak dla mnie nie idzie tego telefonu obsługiwać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy użytkownicy Mi Note Pro mogą podzielić się wrażeniami co do baterii? Ile i przy jakim wykorzystaniu wytrzymuje?

Z góry dzięki. :)

 

 

[AKTUALIZACJA]

Po dobie mam normalnego użytkowania (przynajmniej dla mnie ;)), mam poziom naładowania 74%. Nie jest źle, a nawet jest dobrze . :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 5.10.2016 o 12:33, Padre napisał:

Faktycznie z Mibandem bateria leci, ale osobiście starcza mi na dzień dwa.

Albo coś jest nie tak z moim mi note pro albo on nie ma rozdzielczości full hd ;) jest HD ready albo qHD ;)

HD ready jak dla mnie nie idzie tego telefonu obsługiwać ;D

Mi też trzyma bateria max 2 dni, to i tak sporo przy moim użytkowaniu. Kupiłem w dobrej cenie w empixie i jestem zadowolony z wydajności telefonu. W obsłudze też nie taki trudny, kilka dni i wszystko ogarniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Każdy rocznik jest ok. Wydajność zależy od  użytkownika i romu. Jestem na bieżąco z nimi i przyznam, że były w siódemce i ósemce ale może po dwa lub trzy które dojeżdżały baterię. Każda następna aktualizacja poprawiała wydajność z baterii. Ogólnie jak na taki wyświetlacz + grafika, ram, procesor to nie jest najgorzej. Moim zdaniem d*py nie urywa ale powodów do placzu nie ma. Zresztą bateria jest bardzo trwała.

Pożeraczem energii w tym fonie jest bluetooth. 

Edytowane przez johny303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, makakam napisał:

Sorry, tam słownik mi poprawił i zamiast rom było rok ;) chodziło mi o jakiś w miarę najlepszy rom. Dzięki.

Samemu poczytać wątki cotygodniowe to zbyt trudne...? A.... No taaaak... Za dużo czasu. Trzeba by przysiąść, poczytać... Lepiej zapytać... To się nawet jakoś nazywa. Na "L"...?

A w kwestii meritum, przedostatni ROM dla Mi Note Pro u mnie był najlepszy. Pod każdym względem: baterii, szybkości działania. Żeby nie było, mój Mi Note Pro ma nowego właściciela dopiero od tygodnia.

A jaki to ROM...? Zgadnij, albo poczytaj Forum. Albo skorzystaj z wyszukiwarki. Zapewniam, nie gryzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wątki cotygodniowe lecz pod kątem swojego tel, mam czytać je od nowa? Zauważ że ludzie raczej piszą o problemach a nie gdy chcą pochwalić daną wersję. Lepiej zapytać i ktoś zawsze odpowie, nawet uszczypliwie jak Ty @mrosi, jak już wiem że przedostatnia spoko to wystarczy hehe Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...