Skocz do zawartości

POCO F3. Sieć 5G w T-Mobile


mAcman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z sukcesem korzysta z sieci 5G w POCO F3 w T-Mobile lub nawet innej sieci? Mam wykupiony pakiet z obsługą 5G, ustawiony preferowany typ sieci na 5G, jestem w zasięgu sieci ale cały czas pokazuje co najwyżej LTE+. Czy to jest kwestia może tego, że w Polsce 5G jeszcze nie działa w pełni dobrze? Czytałem, że na razie działa połowicznie na pasmach LTE. Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy jestem w zasięgu 5G w Plusie, w domu nie (i tam mam LTE+ stale), natomiast będąc w zasięgu 5G, ikonka raczej pokazuje 5G, ale czasami potrafi na krótko wejść w LTE+ by za 2 sekundy wrócić do 5G i tak na przemian. Prędkość pobierania w 5G to tak 330-470 Mb/s, a wysyłania 20,1-45,8 Mb/s. Różnica w stosunku do LTE jest ponad 4-krotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.06.2021 o 07:00, mAcman napisał:

Dziękuję za odpowiedzi. Jak najbardziej jestem w zasięgu, tak jak pisałem powyżej. Weryfikowałem to z różnymi mapami zasięgów oraz lokalizacji BTS'ów. A czy jest ktoś kto połączył się kiedykolwiek z 5G w POCO F3?

2 karty w  play bez problemu działają. Prędkości to juz inna bajka, tak jak wyżej napisane :P
Mam również  karte z T-mobile, ale niestety firma nie wykupiła abonamentów 5G, wiec nie sprawdzę u tego opka. 

Edytowane przez ktos_inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie mam to samo brak 5g  tylko LTE + w plusie ,na początku działało 5g bez problemu teraz tylko LTE Ustawione jest na preferowane sieci 5g ,i tak jestem w zasięgu 5g i u kolegi 5g działa normalnie APN zmieniane 3 razy bez efektu 

Macie jakieś pomysły gdzie szukać problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...