Skocz do zawartości

POCO F3 Proximity sensor problem czujnika zblizeniowego


Pitko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Pitko zmienił(a) tytuł na POCO F3 Proximity sensor problem czujnika zblizeniowego
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

U mnie podobnie z czujnikiem zbliżeniowym, czasami wyświetlacz się włącza gdy nawet jest przy uchu. Nie wiem na ile to może być problem nałożonego szkła hartowanego na ekran i w jakiś sposób zakłóca pracę czujnika? (opisywane problemy dotyczą braku folii/szkła? czy też macie ochronę?) Ogólnie jest to bardzo irytujące, bo faktycznie potrafi np. wyłączyć mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z pewnością jest to irytujące. U mnie na szczęście nie jest źle z czujnikiem. Nie jest idealny, ale takich cyrków nie mam.

Jakimś rozwiązaniem są słuchawki bezprzewodowe. Kupiłem ostatnio niezłe i niedrogie. Dałem 300 zł, teraz nawet są w promocji za 200 zł. Są bardzo pomocne. Jakość połączeń bardzo dobra a i ręce wolne. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.09.2021 o 08:39, marciniozo napisał:

Z pewnością jest to irytujące. U mnie na szczęście nie jest źle z czujnikiem. Nie jest idealny, ale takich cyrków nie mam.

Jakimś rozwiązaniem są słuchawki bezprzewodowe. Kupiłem ostatnio niezłe i niedrogie. Dałem 300 zł, teraz nawet są w promocji za 200 zł. Są bardzo pomocne. Jakość połączeń bardzo dobra a i ręce wolne. 

Jasne, że łatwiej. Wtedy zadzwonisz kieszenią. Ja  codziennie dzwonie z kieszeni lub uchem. Raz udało mi się kieszenią zadzwonić na 112.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...