Jump to content

Ciemny ekran po zakończeniu połączenia


skillzor
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od aktualizacji do miui 12 czyli pewnie jakiś rok, borykam się z problemem powrotu jasności do normy po zakończeniu połączenia. Telefon po zakończeniu połączenia wygląda jak ustawiony na minimalną jasność ekranu, choć pasek jasności jest np w połowie. Nie ma na to wpływu czy automatyczna jasność aktywna. Gdy tylko zmienię lub dotkne paska jasności lub zablokuje telefon, wszystko wraca do normy. Sprawdzałem czy czujnik zbliżeniowy działa i wszystko jest ok. Dodam też, że nie za każdym razem się tak dzieje, automatyczna jasność działa jak trzeba poza połączeniami. Nie widzę zależności w przypadkach kiedy to występuje. Czy ktoś ma taki problem?

Edited by skillzor
Korekta
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ja również mam to samo na swoim MI9. Instalowałem kilka ostatnich romów i na każdym występuje ten sam problem. Może nie zakażdym razem ,ale co jakiś czas się pojawia i jest to czasami dość irytujące.

 

 

W opcjach "ograniczenie migotania" wystarczyło zmienić tryb ze zwykłego na ograniczenie migotania i już ekran się nie ściemnia podczas rozmowy anie po jej zakończeniu .

Edited by widmo1980
rozwiązanie problemu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...