Skocz do zawartości

Ciemny ekran po zakończeniu połączenia


skillzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od aktualizacji do miui 12 czyli pewnie jakiś rok, borykam się z problemem powrotu jasności do normy po zakończeniu połączenia. Telefon po zakończeniu połączenia wygląda jak ustawiony na minimalną jasność ekranu, choć pasek jasności jest np w połowie. Nie ma na to wpływu czy automatyczna jasność aktywna. Gdy tylko zmienię lub dotkne paska jasności lub zablokuje telefon, wszystko wraca do normy. Sprawdzałem czy czujnik zbliżeniowy działa i wszystko jest ok. Dodam też, że nie za każdym razem się tak dzieje, automatyczna jasność działa jak trzeba poza połączeniami. Nie widzę zależności w przypadkach kiedy to występuje. Czy ktoś ma taki problem?

Edytowane przez skillzor
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja również mam to samo na swoim MI9. Instalowałem kilka ostatnich romów i na każdym występuje ten sam problem. Może nie zakażdym razem ,ale co jakiś czas się pojawia i jest to czasami dość irytujące.

 

 

W opcjach "ograniczenie migotania" wystarczyło zmienić tryb ze zwykłego na ograniczenie migotania i już ekran się nie ściemnia podczas rozmowy anie po jej zakończeniu .

Edytowane przez widmo1980
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...