Skocz do zawartości

Problemy z aktualizacją MIUI 12.0.8.0(RJGEUXM)


Sharimsejn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Wszystko było spoko do momentu tej aktualizacji, która jest wręcz tragiczna. Zmieniło widok okienek powiadomień na ten, który widać na screenie poniżej. Dodatkowo jest w powiadomieniach taka ikonka między innymi, że jak się kliknie dwa razy to otwiera czat w takiej jakby płynnej formie. W sensie rozwija go ale nie na cały ekran tylko jakby w oknie, a w tle jest np. główny pulpit, inna aplikacja itp. Nie dałem rady tego akurat zarejestrować. Dodatkowo UI za każdym razem laguje jakby było 10fps przy minimalizowaniu apek, czatów itp. 

Nie chcę tej aktualizacji. Mam nawet gdzieś te zabezpieczenia do 1 maja tego roku. Czy bez rootowania mogę pobrać jakoś i zainstalować poprzednią wersję. Na poprzedniej było wszystko w porządku. Jestem sfrustrowany dodatkowo, ponieważ zawsze staram się dbać o telefon, a jedyne o co teraz rozważam to jego sprzedaż. Jak cudem to się nazywa stabilna wersja?  Napisałem w apce Poco Community i nawet odpisała mi osoba, że ma te same problemy.

IMG_20210603_205021.jpg

Screenshot_2021-06-03-20-45-31-279_com.android.settings.jpg

Screenshot_2021-06-04-15-03-59-205_com.mi.global.pocobbs.jpg

Edytowane przez Sharimsejn
Editphoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w poprzedniej wersji wszystko było w porządku, to po co instalowałeś aktualizację? To tak ironicznie i na przyszłość. Czekać, czytać co inni piszą o aktualizacji i wówczas aktualizować. Stable oznacza dla ludzi stabilnych, wiedzących co robią 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, brawo napisał:

Skoro w poprzedniej wersji wszystko było w porządku, to po co instalowałeś aktualizację? To tak ironicznie i na przyszłość. Czekać, czytać co inni piszą o aktualizacji i wówczas aktualizować. Stable oznacza dla ludzi stabilnych, wiedzących co robią 8-)

No właśnie nie do końca. Wersja stabilna to wersja stabilna i zawsze napiszą ci, że zalecane jest pobranie najnowszej wersji stabilnej choćby dla aktualizacji zabezpieczeń ze stycznia do maja. Czytać to ja mogę czy warto instalować wersję jakąś testową/beta jako przeciętny użytkownik.

Wracając do tematu. Czy mogę bez roota powrócić do wersji poprzedniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...