Skocz do zawartości

Wygraj lampkę Xiaomi LED !


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć !
Zapraszam Was do konkursu, którego jestem inicjatorem. :)  W filmie wsyzstko powiedziałem ale jeszcze dopowiem.
Żeby wygrać oryginalną lampkę LED od Xiaomi trzeba:
 
1. Zasubskrybować kanał na YT
2. Dać łapkę w górę temu filmikowi.
3. Napisz w komentarzu pod filmikiem, jaką markę w smarpthoneach cenisz sobie najbardziej i dlaczego. w 2 -3 zdaniach, najważniejsze, by była w jak najbardziej możliwy sposób kreatywna. :)
 
Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone po jednej lampce LED.
Konkurs trwa do piątku, 05.06.2015 do godziny 23.59. Wyniki postaram się ogłosić  dwa dni poźniej w niedzielę :)
 
Po ogłoszeniu wyników będę prosił o podesłania screenshota potwierdzającego subskrypcję i łapkę w górę pod tym filmikiem.
 
Oczywiście, coś wielkiego to nie jest, ale 'lepszy rydz niż nic"' i chociaż jakoś chce urozmaicić mój kanał.
 
Życzę powodzenia !
Edytowane przez Pirzu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Marvinka czy to sarkazm czy nie, bo nie wiem co myśleć o ludziach, a przynajmniej tych z polskim rodowodem... na jednym z portali mocno zostałem skrytykowany za to, że takie coś w ogóle na konkurs daję, oczywiście poszło wiele wulgaryzmów... Więc już mnie nic nie zdziwi, na żadnym portalu, na żadnym forum. :/ 
Robie to po prostu od siebie, nie wiem, czy to źle, czy nie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Marvinka czy to sarkazm czy nie, bo nie wiem co myśleć o ludziach, a przynajmniej tych z polskim rodowodem... na jednym z portali mocno zostałem skrytykowany za to, że takie coś w ogóle na konkurs daję, oczywiście poszło wiele wulgaryzmów... Więc już mnie nic nie zdziwi, na żadnym portalu, na żadnym forum. :/ 

Robie to po prostu od siebie, nie wiem, czy to źle, czy nie..

 

Żaden sarkazm! Marvinka jakby chciała kogoś obrazić to by go nazwała gupim f... znaczy się ten tego... Instrumentem dętym czy coś.

 

Marvinka bardzo popiera wszystkich ludzi, którym chce się ruszyć dupsko i coś robić, a tym bardziej gdy chcą zaoferować coś od siebie. To się BARDZO liczy. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, jak miło, że spotkałem kogoś z forum kto wygrał ale.... nie odpowiada, bo chyba jednak nie oczekiwał tak bardzo na wyniki :) Nie mam czasu ostatnio, sesja is comming i po prostu zapieprz na uczelnii jest niesamowity :/  a jeszcze musze drugi konkurs nagrac, odebrac mi4i, testowac, ajajajaj :P
korzen - https://www.youtube.com/watch?v=yjp687ehcPc.

 

Edytowane przez Pirzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...