Skocz do zawartości

MIUI 21.6.2


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce.

Zainstalowałem TWRP w mi11 i zaflashowałem ROM. Ustawiłem PIN. Recovery nie potrafi odszyfrować pamięci z tym PINem.

W sumie nie działa nawet format data.

Po wyczyszczeniu pamięci ustawiłem wzór i deszyfrowanie działa normalnie. 

To tak ma być? Czy coś źle zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, don_kamillo napisał:

W sumie nie działa nawet format data.

Co masz na myśli? Nie robiłeś format data? 

Po uruchomieniu telefonu w trybie fastboot odpalasz TWRP z kompa. Robisz format data. Wyłączasz telefon i od razu znowu odpalasz go w trybie fastboot i ponownie komendą uruchamiasz TWRP, przenosisz rom na pamięć telefonu, flaszujesz i już. Deszyfracji powinna działać z pinem. U mnie działa więc i u Ciebie też powinna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że nie mogłem zrobić format data, gdy partycja nie była odszyfrowana. To tak teraz jest? 

Ostatecznie zrobiłem format przez fastboota.

 

Ok, póki mam czysty telefon, zrobię w Twojej kolejności, bo może coś zrobiłem źle.

 

@zoltan78 dziękuję, poszło wg Twojej instrukcji. Najwidoczniej musiałem coś zrobić nie w tej kolejności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2021 o 10:14, Kacper Skrzypek napisał:

@lukaszek1981 znalazłem źródło problemu. Apka kontaktów od Xiaomi niepoprawnie interpretuje prefix w numerze telefonu, przez co nie pojawiają się w niej zapisy rozmów. 

Wejdź w apkę Pliki i przejdź do katalogu MIUI > sound_recorder > call_rec i zmień tam 00 w nazwach plików (przy numere telefonu) na +. Wtedy jak wejdziesz w szczegóły kontaktów i tam w konkretną rozmowę to będziesz mieć jej zapis.

 

Dnia 8.06.2021 o 23:22, lukaszek1981 napisał:

Hej, nie rozumiem. Mam tam że 8tys plików i mam wszystkie nazwy zmienić? Zmieniłem, jeden, na, próbę i dalej, nie ma, nagrań w historii połączeń. 

Dzięki, działa. Zassałem wczoraj aktualizację ale zauważyłem problemy z zasięgiem, przeskakiwanie na roaming a cały dzień jestem w centrum miasta. W konsekwencji około 19 godz mam 23% baterii a zawsze miałem śmiało 60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...