Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - nagrywanie rozmów


rumot

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych.

Jest możliwość nagrywania rozmów na naszym Redmi Note 10 Pro v 12.5.1 EU i Global , potrzebna jest apka Cube ACR :  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder&gl=PL  . Wersja darmowa działa przez 7 dni , niestety po tym terminie trzeba kupić (1-miesiąc 7,99 zł , 6 miesięcy 29.99 zł  , 1 rok 39,99 zł).

Screenshot_2021-05-31-23-54-51-211_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety nagrywanie rozmow na CUBE ACR nie dziala (nagrywa tylko nasz glos, drugiej strony juz nie)

- to samo dotyczy wszelkich innych aplikacji do nagrywania, a także zmiany języka czy lokalizacji (reset fabryczny).

Opcja z wejsciem do ukrytego com.android.phone.settings.callrecordsetting poprzez activity launcher rowniez nie daje zadnego rezultatu...

Opcja ze zmiana w nagrywaniu ekranu zrodla na mikrofon tez nie dziala...

 

Czy jestesmy skazani na ROM z Indonezji, bo zadna inna metoda na nagrywanie rozmow nie dziala?

Jesli tak to prosze o instrukcje co i jak krok po kroku 

(wczesniej nie mialem nigdy potrzeby wgrywac innego ROMu, by miec nagrywanie rozmow, a nie chcialbym zepsuc nowego smartfona)

 

Wgranie tego ROM z Indonezji oznacza utrate gwarancji?

Mam RN 10 PRO z dystrybucji P4, MIUI Global 12.5.1

Edytowane przez pcuser
dodałem dane smartfona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pcuser napisał:

Witam.

Niestety nagrywanie rozmow na CUBE ACR nie dziala (nagrywa tylko nasz glos, drugiej strony juz nie)

- to samo dotyczy wszelkich innych aplikacji do nagrywania, a także zmiany języka czy lokalizacji (reset fabryczny).

Opcja z wejsciem do ukrytego com.android.phone.settings.callrecordsetting poprzez activity launcher rowniez nie daje zadnego rezultatu...

Opcja ze zmiana w nagrywaniu ekranu zrodla na mikrofon tez nie dziala...

 

Czy jestesmy skazani na ROM z Indonezji, bo zadna inna metoda na nagrywanie rozmow nie dziala?

Jesli tak to prosze o instrukcje co i jak krok po kroku 

(wczesniej nie mialem nigdy potrzeby wgrywac innego ROMu, by miec nagrywanie rozmow, a nie chcialbym zepsuc nowego smartfona)

 

Wgranie tego ROM z Indonezji oznacza utrate gwarancji?

Mam RN 10 PRO z dystrybucji P4, MIUI Global 12.5.1

No nie masz racji.

1. Cube ACR działa i to bardzo dobrze ale w wersji próbnej 7 dni a potem musisz wykupić (miesiąc,pół roku, rok) ja mam za 8 zeta na miesiąc, czekam na Indonezje.( może być że w wersji zhakowanej nagrywa tylko nasz głos) oryginał nagrywa głoś z drugiej strony.

2. Nie jesteś skazany na room z Indonezji i tutaj jedna dygresja wgranie roomu z Indonezji nie oznacza utraty gwarancji. Możesz wgrać Cube ACR płatne.

3. Instrukcja jest niepotrzebna po prostu kup na miesiąc za 7,89 zł i masz nagrywanie rozmów.

4. Wczesniej miałes mozliwośc nagrywania ale juz od chyba 2 lat nie ma takiej mozliwości w UE (chcieliśmy mieć RODO to mamy klopsa). Pocieszę cie ze Google już pracuje nad wdrażaniem nagrywania i będzie dostępne też w UE może za rok za dwa oczywiscie za zgodą nagrywanego.

5. Też mam 12.5.1 UE ale tylko dla tego że to nowa nakładka i chcę ją sprawdzić, a że nagrywanie jest mi potrzebne w pracy to na razie korzystam z Cube ACR , jeżeli wejdzie ID z 12.5 od razu wrzucam.

6. W Cube ACR masz też możliwość zablokowania dostępu PIN-em do nagranych rozmów. Masz też możliwość zrobienia kopi zapasowej nagranej rozmowy która może się przydać.

Screenshot_2021-06-06-20-52-57-742_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Screenshot_2021-06-06-20-54-35-144_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Screenshot_2021-06-06-20-55-56-661_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka smartfonow bo tyle potrzebuje...

 

ad 1/2/3. Oryginalna apka CUBE ACR ze sklepu Google - zaraz po zainstalowaniu.

Mam kilka urzadzen na jednego maila. Jak CUBE ACR limituje licencje? Bedzie dzialac na wszystkich? Na jednym?

Czy na kazde musze placic osobno? Tak, czy inaczej nawet zaraz po swiezej darmowej instalacji za 1 razem 1 dnia uzytkowania nie dzialalo,

nagrywa tylko glos z naszego telefonu - glosu odbiorcy nie ma na nagraniu - w tym miejscu cisza.

(sprawdzone, ze nie dziala na RN8 PRO i RN10 PRO, na Motoroli P30 Play dziala prawidlowo, wersja bezplatna do 7 dni)

Jestes pewien, ze platna wersja to zmienia skoro trial nie dziala? Polecasz wyrzucic 8 zlotych zeby sie upewnic?

 

ad 4

Jeszcze wczesniej nagrywalem rozmowy z automatic call recorder na LG i SONY - a potem zepsuli wszystko (UE/Google)

Motorola P30 Play jeszcze chyba sie zalapala przed zmianami (ale nie ma fabrycznego nagrywania, tylko apki dzialaja, no i ma czystego Androida)

Natomiast nie mam pewnosci jak z obecnymi Moto, choc slyszalem i widywalem wiele informacji, ze na wspolczesnych Moto nagrywanie z apek dziala.

Niestety wiele takich informacji dotyczy takze RN8 PRO i RN10 PRO, a realia weryfikuja inaczej.

W RN7 nagrywanie bylo fabryczne. W RN8 PRO olalem sprawe przez niedogodnosci i tego zaluje, wzialem RN10 PRO po wyczytaniu info, ze sie da,

ktore okazalo sie sprzeczne z prawda (miala wystarczyc zmiana lokalizacji/jezyka/aktywacja w com.android.phone.settings.callrecordsetting czy nawet nagrywanie ekranu, wszystkie

te informacje sa swieze i znajdziesz je na google z ostatniego miesiaca !

Zanim zaczalem przygode z RN10PRO juz zaczynam zalowac,

jak tak dalej pojdzie i tego tematu nie rozwiaze to bedzie moj ostatni Xiaomi.

Nagrywanie rozmow > liczba megapikseli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wszystkie ekrany jakie wymagal zrobilem prawidlowo, dodam wiecej, wlasnie przetestowalem wszystkie opcje

z poziomu zakladki cube acr nagrywanie zrodlo audio nagrywania polaczen telefonicznych 

(na kazdym przeprowadzona rozmowa i cisza po drugiej stronie), zmienialem tez poprawe klarownosci i wymuszenia trybu komunikacji,

na jednym ustawieniu bylo cokolwiek slychac ale tak cicho, ze niezrozumiale, byc moze nawet byl to poglos drugiej osoby z pokoju obok, 

bo w ten sposob testowalem. Jednym slowem dno. Jesli ktos ma jakies wskazowki to jestem zdeterminowany do dalszych testow, ale rownoczesnie

zniechecony po wielu godzinach prob w ten czy inny sposob.

 

Dodam jeszcze, ze mam mozliwosc testow na 3 telefonach w tym momencie

RN 8 PRO, RN 10 PRO i Moto P30 Play.

Licencja dziala odrazu po subskrypcji na kazdym z nich (oczywiscie potem reset)

Drugiej strony nie slychac na zadnym, niezaleznie od ustawien, probowalem juz chyba doslownie wszystkiego w kazda strone, na kazdym smartfonie.

Pozniej napisze do ludzi od apki.

Jakie macie ustawienia, ze Wam cokolwiek nagrywa?

Zmienilem juz nawet formaty na lepsze niz .amr i nic lepiej.

Jedyna roznica widoczna to na moto plywa sobie znaczek od nagrywania na ekranie dialera

 a na Xiaomi go nie ma, ale wyskakuje na pasku u gory ze nagrywa.

Edytowane przez pcuser
po kolejnych zmianach i testach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej w temacie o romie indonezja - chyba linkowanie blokowane, 

a co do samego wgrania romu mam mocne watpliwosci - czy czegos nie zepsuje - niestety juz z samym nagrywaniem mialo byc latwo

a wyszlo wiadomo... a i podczas wgrywania wiele osob czytalem mialy problemy, na chwile obecna gdy jest to jeszcze tak nowy i swiezy - 

nie sprawdzony temat nie chce ryzykowac ucegleniem smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem - wiem, ze nawet tutaj pojawialy sie problemy, jak czytalem fora po angielsku tez na takie wypowiedzi natrafialem...

jeszcze co do nagrywania ACR CUBE, nie dziala na zadnym z ponizszych w zadnej mozliwej konfiguracji

 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro (MIUI Global 12.0.4.0 QGGEUXM, Android 10 QP1A.190711.020)
Xiaomi Redmi Note 10 Pro (MIUI Global 12.5.1.0 RKFEUXM, Android 11 RKQ1.200826.002)
Motorola One (P30 Play) (Clean Android 10 QPKS30.54-22-21)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może doczytaj z czym były te problemy, bo najczęstsze to:
Brak sterowników, próba wgrania nieodpowiedniego romu, używanie portu USB3, na niektórych Ryzen-ach miflash nie chce pracować.
Obecnie mam 3 fony na Indonezji i raz miałem problem, że miflach nie chciał zaskoczyć bo twierdził że mam antirolbacka co było oczywistą niemożliwością, poszło od strzała komendą z ADB.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...